Özgür Bolat Kimdir

Beni Ödülle Cezalandırma Kitabının Yazarı Özgür Bolat’ın Hayatı.

Beni Ödülle Cezalandırma kitabı ile çok okunan yazarlar arasında kısa sürede yer almış olan Özgür Bolat kimdir kısaca tanıyalım.

Özgür Bolat 1979 Antalya’da bir gecekonduda doğdu. Özgür Bolat’ın babası işçi olarak çalışmaktaydı. Özgür Bolat ailenin 3 çocuğundan biridir.

Gecekondudan Harvard Üniversitesi’ne

İlkokulu Fatma Parıltı İlköğretim Okulu’nda okudu. Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde aldı. Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun olan Özgür Bolat, Türk Eğitim Vakfı ve Fulbright bursuyla Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı

Özgür Bolat, Cambridge Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde doktora yaptı.

Dr. Özgür Bolat Yeni Zelanda’da 2007 yılında yapılan uluslararası bir konferansta ‘En İyi Genç Araştırmacı’ ödülüne layık görüldü.

Özgür Bolat, 2007-2008 yılını MIT Sloan School of Management’ta dersler aldı ve araştırmalar yaptı.

Özgür Bolat, okullarda Öğretmen Liderliği Projesini 2008 yılında başlattı. Öğretmen Liderliği Projesini 100’den fazla devlet okulunda ve özel okulda uygulanmıştır.

Dr. Özgür Bolat, hürriyet gazetesinin sitesinde köşe yazıları yazmaktadır.

Dr. Özgür Bolat, Gelişen Aile Akademisi ve Öğretmen Liderliği Akademisi kurucusu olarak çalışmalar ve araştırmalar yapmaktadır. Dr. Özgür Bolat, kurmuş olduğu Anne Baba Okulu ile ebeveynlere mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmenin prensiplerini öğretmektedir.

Özgür Bolat; ÖRAV, FODER, TEVİTÖL ve Para Durumu Platformu’nda Yönetim Kurulu ve Danışman Kurulu Üyesidir.

Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma Çıktı.

Eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat, Beni Ödülle Cezalandırma adlı ilk kitabını çıkardı. Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabı 2016 yılında çıktı.ozgur-bolat-kimdir

Beni Ödülle Cezalandırma Kitabı Kısa Sürede En Çok Satan Kitaplar Listesine Girdi.

Özgür Bolat’ın çocuk eğitimi ile ilgili yazdığı kitabı Beni Ödülle Cezalandırma piyasaya çıkar çıkmaz çok kısa sürede en çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yer aldı.

Dr. Özgür Bolat’ın Kitapları:

Beni Ödülle Cezalandırma

4.21/5 (42)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺