Oyuncu Anne-Şermin Çarkacı

Şermin Çarkacı’nın Oyuncu Anne Kitabının Geliri, Oyuncu Anne Kitabının Yazarı Kimdir, Şermin Çarkacı’nın Oyuncu Anne Kitabının Konusu, Şermin Çarkacı’nın Oyuncu Anne Kitabının Özeti, Şermin Çarkacı’nın Oyuncu Anne Kitabından Sözler, Şermin Çarkacı’nın Oyuncu Anne Kitabı Hakkında.

Şermin Çarkacı‘nın Oyuncu Anne Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap adlı kitabı Elma Yayınevi tarafından yayımlandı.

Elma Yayınevi’nden çıkan Şermin Çarkacı‘nın Oyuncu Anne kitabı 160 sayfadan oluşmaktadır.

Şermin Çarkacı‘nın Oyuncu Anne Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap adlı eseri her ne kadar çocuklar için bir aktivite kitabı olsa da aslında anne babalar için bir kitap.

Ayrıca Şermin Çarkacı‘nın Oyuncu Anne Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap adlı kitabının geliri Kitabın gelirleri de Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı Koruncuk’a bağışlanmıştır.

Şermin Çarkacı‘nın Oyuncu Anne kitabından alıntılar:

Ah be annesi, Çocuğunu al spora götür, oradan çık baleye git, oradan çık tenise, dönüşte oyuncakçıya uğra, alabildiğini al, çeşit çeşit oyun gruplarına üye ol, odasına pahalı oyuncakları yığ, eve gelince aç televizyonu sen de elinde cep telefonun yanında otur. Aaaa noldu, o kadar koşturdun ama çocuğun yine mi mutsuz? Ev işleri, hayat telaşı, o kurs bu kurs derken büyüyüverdi çocuklar değil mi? Gel, gerçek nitelikli zamanın peşinde ol ve onunla oyna. Yeterince yaratıcı değilim ve ne yapacağımı bilmiyorum diyorsan, senin için yüzlerce oyun fikri paylaştım.

Hepsi çok kolay, çok eğlenceli ve verimli. Hepsi üç çocukla bizzat denendi. Hadi sıva kollarını, birlikte mutlu çocuklar büyüteceğiz…oyuncu anne sermin carkaci

Eğer siz de Şermin Çarkacı gibi düşünüyorsanız yani çocuğunuzla güzel ve verimli zaman geçirmenin tek yolunun şu yukarıda sayılanlar olmadığına inanıyorsanız, işte bu kitap tam size göre…

Buza saklanmış penguenleri, bulgurdan yapılmış çölleri ve mavi çarşaftan denizleri çocuğunuzla paylaşmak istiyorsanız Oyuncu Anne ile tanışmanın tam zamanı…

3.59/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.