Otuzbeş’i Beklerken-Nihat Sırdar

Köşe Yazarı, Radyo Programcısı ve Yazar Nihat Sırdar’ın İlk Kitabı Çıktı.

Otuzbeş’i Beklerken adlı eser Nihat Sırdar’ın yayımlanan ilk kitabıdır. Nihat Sırdar’ın Otuzbeş’i Beklerken kitabı İnkılap Kitabevi etiketi ile okurlarla buluştu.

Nihat Sırdar’ın Otuzbeş’i Beklerken kitabı İnkılap Kitabevi tarafından 2016 yılının Kasım ayında yayımlandı. İnkılap Kitabevi tarafından yayımlanan Nihat Sırdar’ın Otuzbeş’i Beklerken kitabının sayfa sayısı 152 sayfadır.

Elinizde tuttuğunuz ‘’Bir Nihat Sırdar Kitabı’’…

Nihat Sırdar’ın Otuzbeş’i Beklerken Kitabına Yapılan Yorumlar:

Ve 35 numaralı otobüs, içine sizi de almak için kapılarını açıyor... Sunay Akın

Nihat Sırdar’ın Otuzbeş’i Beklerken kitabından alıntılar:

Türkiye’de “radyo” denilince ilk akla gelen isimlerden biridir Nihat Sırdar…

Yıllardır en çok dinlenen ve en çok sevilen programlar onun eseridir.

Nihat Sırdar’ın radyoda yaptığı ilk programı dinleyemedim ama ilk kitabının heyecanına tanık oluyorum. Eminim ki, o ilk programı dinleyenler, geleceğin başarılı bir radyocusuna kulak verdiklerinin farkındaydılar. Sırdar’ın ilk kitabını okuyanlar da, yazın dünyası için aynı düşünceye sahip olacaklar.

Nihat Sırdar ilk kitabı Otuz Beş’i Beklerken’le hayatı ıskalamayan bir dille İstanbul’un o eski sokak aralarında dolaşıyor, otuzbesi-beklerken-nihat-sirdardükkân önlerinde top koşturup misket oynayan çocuklarla zamanın uçuculuğuna keskin bir parantez açıyor. Söyleyecek bir sözümüzün her zaman olduğunu hissederek yapıyor bunu.

Artık Kocamustafapaşa 35 C Taksim tabelalı otobüse atlayıp Nihat Sırdar’la zamanda bir yolculuğa çıkma vaktidir. Yitip giden zamanda ülkece neleri geride bırakıp nereye doğru yol alıyoruz bir de onun hikâyelerinden dinleyin…

3.35/5 (17)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺