Örümcek Ağındaki Kız-Stieg Larsson-David Lagercrantz

Örümcek Ağındaki Kız Romanının Yazarı Kimdir, Örümcek Ağındaki Kız Kitabını Oku, Örümcek Ağındaki Kız Kitabına Yapılan Yorumlar, Stieg Larsson’un Millennium Serisinin Dördüncü Kitabı Olan David Lagercrantz’ın Örümcek Ağındaki Kız Kitabının Konusu, David Lagercrantz’ın Örümcek Ağındaki Kız Kitabının Özeti, David Lagercrantz’ın Örümcek Ağındaki Kız Kitabından Sözler, David Lagercrantz’ın Örümcek Ağındaki Kız Kitabı Kaç Sayfadır, David Lagercrantz’ın Örümcek Ağındaki Kız Kitabı Hakkında.

Orijinal adı Det Som İnte Dödar Oss olan Stieg Larsson’un Millennium Serisinin 4. Kitabı David Lagercrantz’un imzasını taşıyan Örümcek Ağındaki Kız Türkiye’de Pegasus Yayınları’ndan çıktı.

Pegasus Yayınları tarafından yayımlanan özgün adı Det Som İnte Dödar Oss olan Örümcek Ağındaki Kız kitabının Türkçe çevirisini Ali Arda yapmıştır.

İsveçli yazar Stieg Larsson’un tüm dünyada 80 milyon satış rakamına ulaşan Milenyum serisi, Stieg Larsson’un 2004 yılında ölümünün ardından bir başka İsveçli gazeteci David Lagercrantz devam ettirilmiştir.

David Lagercrantz’ın Örümcek Ağındaki Kız kitabından alıntılar:

Halkı gözetleyenler, en sonunda halk tarafından gözetlenirler.

Lisbeth Salander, Amerikan Ulusal Güvenlik Dairesi NSA’in ağını hacklemiş ve çok önemli bazı bilgiler edinmiştir. Ejderha dövmeli kızın adaletsizliğe karşı duyduğu öfke hiç sönmeyecek bir alev gibidir, özellikle de o ateşi daha da harlayacak birtakım devlet sırlarını ele geçirdikten sonra.

Mikael Blomkvist, gecenin bir yarısı yapay zekâ konusunda uzman Profesör Balder’den gizemli bir telefon alır. Millennium’u içine düştüğü zor durumdan kurtaracak bir haberin kokusunu alan Mikael, profesörle görüşmeye gittiğinde örümceklerle dolu bir ağın içine düştüğünü fark eder. Ve işte böylece yıllar sonra Lisbeth’le yolları yeniden kesişir.

Korumak için öldürmeye hazır biri…

Gerçeklerin birbirine dolandığı bir ağ…

Ve avının peşini asla bırakmayacak bir örümcek.

Millennium serisi dördüncü kitabıyla bomba gibi geliyor. Örümcek ağına düşmeye hazır olun!

Lisbeth Salander fanları rahat bir nefes alabilirsiniz, punk hacker kahramanımız emin ellerde. Lagercrantz Örümcek Ağındaki Kız’da Lisbeth’in yüreğinin ve geçmişinin derinliklerine inmeyi başarıyor, babasıyla ilgili anılar da cabası. Beş üzerinden beş. USA Todayorumcek agindaki kiz Stieg Larsson David Lagercrantz

Gerçeği söylemek gerekirse Örümcek Ağındaki Kız’ı okurken aslında bu romanı Larsson’un yazmadığını unuttuğum anlar oldu. The Telegraph

Lisbeth Salander, Lagercrantz’ın ellerinde kurgunun en harika ve en asi kadın kahramanı olmaya devam ediyor. The Financial Times

Lagercrantz sözünde durmuş ve Millennium’u yeniden başarıyla diriltmiş. Hemen en yakındaki kitapçıya koşun. Le Point

4.09/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺