Örümcek Ağı-Yasemin Pulat

Yasemin Pulat’ın Örümcek Ağı Kitabını Oku, Yasemin Pulat’ın Örümcek Ağı Kitabının Konusu, Yasemin Pulat’ın Örümcek Ağı Nedir, Yasemin Pulat’ın Örümcek Ağı Kitap Alıntısı, Yasemin Pulat’ın Örümcek Ağı Kitap Sözler, Yasemin Pulat’ın Örümcek Ağı Kitabı Hakkında.

Yasemin Pulat’ın Örümcek Ağı kitabından sözler, alıntılar:

Bir gün vardı, bir saat vardı, bir an vardı hikâyemiz de. Bir şey olmuştu da ben bir yere çarpmıştım. Yoksa sen mi bana çarpmıştın? Yoksa bana kamyon mu çarpmıştı? Hatırlayamadım!

Durmadan uzaklara gidiyorsun. Her gün biraz daha uzağıma düşüyorsun. Nasıl kıyıyorsun bana anlamıyorum ama insanız biz. İnsanız; kıyarız, kıyım kıyımız.

Buzdan bir kaleye dönüşüyor içim.

Şimşek gibi çaktı gecenin karanlığına varlığın.

Ama aşk ne olursa olsun, ne kadar olursa olsun, ölümsüz aşklar yaşamak gibi bir misyonum yok benim bu dünyada. Başka, çok daha başka… Yollar uzun, yollar kısa, yollar açılıp kapanmakta, yollar kaygısız… Ölümlü dünya…

Kendime ettiğim küfürlerin bini bin para. Eğer istiyorsan hâlâ beni, nelerle savaşmak zorunda olduğunu anla!

En uzun ayrılık acısı ne kadar sürer ki? Kaç zaman, kaç ay, kaç yıl ya da an. Kaç karışık an?

Düşünüyorum… Varım… Ben de varım… Ben zaten vardım… Ben de olacağım. Ben bazen, yok oluyorum!

Ben bir kediyim.orumcek agi sozleri yasemin pulat

Uzaklaştıkça benden, ben de uzaklaşıyorum senden. Artık korkmuyorum mezarlıkların yanından geçerken. İçlerine kadar giriyorum hatta. Uzun yürüyüşler yapıyorum yalnız mermer taşlarının arasında. Onların yalnızlığına bırakıyorum seni, kork diye! Mezar taşlarını okuyorum. İçim bir tuhaf olmuyor. En kimsesiz hayat hikâyelerini uyduruyorum her birine. Bir salyangozu alıyorum avuçlarıma, o da korkuyor ölümden ne tuhaf. Oysa ben, ya ben, öyle korkmuyorum ki, ölüm aklıma bile gelmiyor.

3.5/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.