Orlando Bloom Sözleri

Orlando Bloom’un Sinema Sözleri, Orlando Bloom’un Magnum Reklamı Hakkındaki Sözleri, Orlando Bloom’un İstanbul Hakkındaki Sözleri, Orlando Bloom’un Türkiye Hakkındaki Sözleri, Orlando Bloom’un Film Sözleri, Orlando Bloom’un Replikleri, Orlando Bloom’un Miranda Kerr Hakkındaki Sözleri, Orlando Bloom’un Fotoğrafları, Orlando Bloom’un Resimleri.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları, Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi, Truva, Karayip Korsanları, Cennetin Krallığı gibi dünyaca ünlü filmlerin unutulmaz İngiliz oyuncusu Orlando Bloom’un sözleri:

Flynn bizim her şeyimiz. Birbirimizi hala seviyoruz ancak hayat bazen istediğimiz ve planladığımız gibi yürümüyor. Biz bir aileyiz. Bu nedenle birbirimizin hayatında olmaya devam edeceğiz. Çocuğumuzun ihtiyaçları için sorgusuz sualsiz birbirimize yardım edeceğiz… 2013 Avustralyalı manken Miranda Kerr ile ayrılması üzerine.

Kadınlara karşı her zaman daha hassas yaklaşırım. Ablamın, erkek arkadaşları tarafından ne kadar üzüldüğünü gördüm. Bir kadınla bir ilişki yaşarken, onun babası ya da kardeşi olsan nasıl hissedeceğini düşünerek hareket etmelisin. İlişkilerimde hep buna dikkat ediyorum.Orlando Bloom resimleri sozleri

İstanbul’da olmak harika Mart ayında gerçekleştirdiğimiz reklam filmlerimizin çekimleri ve tüm diğer süreçler benim için çok keyifli bir deneyim oldu. Ancak bu sefer yaratıcı sürecine katkıda bulunduğum, Magnum kadınının benim gözümden anlatıldığı dijital film ve İstanbul’un ışıklandırılacağı muhteşem gece için bambaşka bir heyecan yaşıyorum… Magnum dijital filminin çekimleri için İstanbul geldiği zaman.

1.67/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.