Oblivion Replikleri

Kıyamet Sonrası Filmler Arasında Yer Alan Bir Bilim Kurgu Filmi; Oblivion

Kıyamet sonrası bilim kurgu türünde film olan Oblivion 2013 yapımı bir filmdir.

Oblivion adlı bilim kurgu filmi 2077 yılının dünyasına bizi götürüyor.

Oblivion Filminin Yönetmeni Kimdir?

Oblivion filmin yönetmenliğini Joseph Kosinski yapmıştır.

Oblivion Filminin Senaristleri Kimlerdir Senaryosu Kime Aittir?

Oblivion filminin senaristleri Karl Gajdusek ve Michael Arndt olup filmin uyarlandığı roman ise aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Joseph Kosinski’nin aynı adı taşıyan Radikal Comics için yaptığı fakat yayımlanmamış olan grafik romanıdır.

Oblivion Filminin Konusu Nedir?

Yıl 2077’dir. Dünya artık yaşanmaz bir haldedir. Jack Harper adlı deneyimli bir asker terk edilmiş gezegen haline gelen Dünya gezegene keşif için yollanır. Amaç gezegende yaşayan herhangi bir canlı olup olmadığıdır. Jack Harper, dünyaya geldiğinde karşısına süprsizler çıkar.

Oblivion Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Oblivion filminin oyuncu kadrosunda; Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nikolaj Coster-Waldau, Melissa Leo, Zoe Bell, Abigail Lowe, Isabelle Lowe, David Madison rol almıştır.

Oblivion Filminin Karakterleri Kimlerdir?

Oblivion filminde; Jack Harper karakterini Tom Cruise, Malcolm Beech karakterini Morgan Freeman, Julia karakterini Olga Kurylenko, Victoria karakterini Andrea Riseborough, Sykes karakterini Nikolaj Coster-Waldau, Sally karakterini Melissa Leo, Kara karakterini Zoe Bell canlandırmıştır.

Oblivion filminden replikler:

Jack Harper: Son NFL Finali burada oynanmıştı.
Victoria: Lütfen muazzam bir maç olduğunu söyleme.
Jack Harper: Muazzam bir maç olmuştu!. 80 bin kişi ayaktaydı.Maçın bitmesine saniyeler kalmıştı. Oyun kurucu çok uzun bir atış yapmıştı. Sayı!

Seni tanıyorum fakat hiç tanışmadık. Seninleyim fakat ismini bilmiyorum. Rüya gördüğümü biliyorum. Ama rüyadan çok daha gerçekçi. Sanki bir anı gibi. Böyle bir şey nasıl olabilir? Jack Harper

14 Mart 2077.Zorunlu hafıza silinmesinden bu yana beş yıl geçti. Fakat hala bu rüyaları sık sık görüyorum. Jack Harperoblivion-replik

60 yıl önce Dünya saldırıya uğradı. Savaşı kazandık ancak gezegenin yarısını yok ettiler. Herkes tahliye edildi. Geride hiçbir insan kalmadı.

Biz son kalan düşmanları ortadan kaldıran ekibiz. Jack Harper

Jack Harper’den merkeze. Jack Harper

Seni bir süredir izliyorum Jack. Meraklı birisin. O kitaplarda neyi arıyorsun? O kitaplar sana anıları mı hatırlatıyor? Malcolm Beech

1.67/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺