Nihat Hatipoğlu Sözleri

Nihat Hatipoğlu’nun Dini Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun En Güzel Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun Özlü Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun Resimli Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun Söylediği Sözler, Nihat Hatipoğlu’nun Röportajları, Nihat Hatipoğlu’nun Yılbaşı Hakkındaki Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun Resimleri, Nihat Hatipoğlu’nun Fotoğrafları, Nihat Hatipoğlu’nun Dini Resimli Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun Noel Hakkındaki Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun Hıristiyanlık Hakkındaki Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun Müslümanlık Hakkındaki Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun Yazıları, Nihat Hatipoğlu’nun Sohbetleri, Nihat Hatipoğlu’nun En Güzel Dini Sözleri, Nihat Hatipoğlu’nun Kerbala Hakkındaki Sözleri.

İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun sözleri:

Beddua yerine kendinize dua ediniz. Yanlış yapanlar zaten karşılığını bulurlar. Zulmedenleri Allah’a havale edip aradan çekiliniz.nihat hoca dini sozleri

Gelecek İslam’ındır. Hiç şüphesiz gelecekte gündeme oturacak tek kişi Muhammed S.a.v’dir.

Sen dua edersin ama kabul olmuyor sanarsın! Ekmek almak için bir fırına gidersin. Beklerken fırıncı ile bir sohbet başlar. Ve fırıncının hoşuna gidersin, hoş sohbetsin ya. Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir. Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın. Ama bilmezsin ki! Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek.

Hakikaten İslama girişi zaferdir. Yürüyüşü zaferdi. Halifeliği zaferdi. Şahadeti zaferdi. Ümmetin yüreğinde bir yangındı… Hz. Ömer için.

Bugün Cuma Günü gülümseyeceğiz birbirimize. Birbirimizin ipini çekmeye çalışmayacağız. Düşeni kaldıracağız. İnsanların mahremi ile oynamayacağız. İnsanlar hakkında iyi şeyler söyleyeceğiz. Kalemleri kırmayacağız yaa. Kırmayın kalemleri çünkü o kalemler lazım. O kalemler sevgi de yazabilir cinayette yazabilir. Sevgi yazsın kalem. Defter de bizim kâğıtta bizim.

Sebep ne olursa olsun bir hocaefendi, bir şeyh veya alime çirkin sözle hitap etmenize rızamız yoktur. Edebimiz bunu gerektirir.

Bugün sabahtan beri küfür, iftira ve çirkin sözlerle saldıranları en büyük hakim olan Allaha havale ettim. Allah haksızı imanıyla imtihan etsin.

Ey yolcu, yoluna güller sermek isterdim, gülden çok dikenlerle uğraşmaktan gülün rengini unuttum sanma, sadece mevsim son bahar.

Hiç bir dini veya siyasi örgüt, adı ne olursa olsun İslam adına konuşamaz, insan öldüremez. Hele çocuk ve kadınları. İslam’a fobinin sebebi biziz.

Hiçbir günah Allah’ın merhametinden daha büyük değildir.

Hıristiyanların bayramı olarak kabul edilen Yılbaşı veya Noel kutlamaları caiz değildir.

Kurbana inanmamak başka, kurbanı vahşet gibi görmek başka. Birincisinde dini terk edersin, ikincisinde hem dini terk eder hem başkasını çiğnersin.

Allah var diyorsunuz, neden yok gibi yaşıyorsunuz.

Duanın kabulü için aceleci olmayın. Önce eyleminizle Allaha yakınlaşın, sonra Dua edin.

Yılbaşı karşılayacaksanız Müslüman gibi karşılayın!

Yılın başı onların bayramı kabul edildiğinden bizlerinde aynı şekilde evi çam ağaçları ve süslerle süslememiz onların bayramına ortak olduğumuzu gösterir.nihat hatipoglu resimli sozleri

Yılbaşı gecesine özel şeyler yapmak, sizinde kutlama niyetinde olduğunuzun bir göstergesi olur.

Noel günü ve gecesinde, kâfirlerin paskalya ve yortularında, onlar gibi bayram yapan küfre girer.

İki gündür su içemiyorlardı.
Bir damla ne ki bir damla ne ki.
Çocuklar feryat ediyordu su diye.
Anaların sütü kurumuştu su yoktu.
Bir dama su verin dedi.
Yok diyorlardı.
İsyan etti Hüseyin.nihat hatipoglu dini sozleri
Komutanla konuşurken.
Allahtan korkun dedi.
Şu Fırat ve Dicleden şu an da Yahudiler Hıristiyanlar su içiyorlar.
Siz peygamber torunlarına bir damla su vermiyorsunuz.

Tatlı bir su içerken kerbelayı hatırla. Peygamber torunlarının nasıl susuz şehit olduklarını hatırla.

3.89/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.