Nicki Minaj Sözleri

Nicki Minaj’ın Gerçek Adı Nedir, Nicki Minaj’ın Tam Adı Nedir, Nicki Minaj’ın Müzik Sözleri, Nicki Minaj’ın Rap Sözleri, Nicki Minaj’ın Resimleri, Nicki Minaj’ın Fotoğrafları, Nicki Minaj’ın Özlü Sözleri, Nicki Minaj’ın Dövmesinin Anlamı Nedir, Nicki Minaj’ın GüzeL Sözleri, Nicki Minaj’ın Çocukluğu Hakkındaki Sözleri, Nicki Minaj’ın Röportajları, Nicki Minaj’ın Aşk Sözleri.

Amerikalı rapçi, Onika Tanya Maraj ya da bilinen adıyla Nicki Minaj’ın sözleri:

Kameranın önüne pembe rujum ya da çılgın kirpiklerim olmadan çıktığım da kendimi çıplak hissetmiştim… Elle çekimlerinde makyajsız olması hakkında.

Başlangıçta amacım anneme ev satın almaktı. Şimdi anlıyorum ki ben gerçekten işime odaklanmış ve önemli bir oyuncu haline gelmişsem, işte o zaman bir imparatorluk inşa edebilirim. Ben torunlarıma üniversiteye gitmek için kullanabileceği bir miras bırakmayı düşünüyorum.

Kızlar hayatımı cehenneme çevirmişti. Biz farklı ülkeden Amerika’ya gelmiştik. Erkek kardeşimin ve benim değişik bir aksanımız vardı. Bu alay konusu olmuştu. Her an biri bana saldıracakmış gibi hissediyordum. Bu duygu hala içimde. Bu çok üzücü… Çocukken okul yılları hakkında.

Babam alkol ve uyuşturucu alıyordu, öyle ki bir keresinde evi yakarak annemi öldürmeye kalkmıştı.

Çince yazılı dövmemin anlamı Tanrı her zaman seninle… Sol kolundaki ÇinceShangdi Yu Ni Chang Zai yazılı olan dövmesi hakkında.

Bütün insanların hayat yaşamlarını benimsemek istiyorum ve onlara kötü insanlar olduklarını söylemek istemiyorum.

Herkes beyaz ve siyah değildir. Ortalıkta birçok gölgeler olabilir, ama insanlar bir şeyi söylemek istedikleri zaman onların rahat hissetmelerine olanak tanımalısınız.Nicki Minaj Sozleri

Her zaman üçüncü albümümü yayınlar yayınlamaz doğal saç rengime ve kendi makyaj stilime dönmeyi düşündüm. Bunun dünyaya yeniden şok etkisi yaratacağını düşünüyorum. En azından aynı makyajı ve stili kullanıp aynı davranmaktan daha ilgi çekici olur.

Anaconda’yı normal bir klip olarak görüyorum. Kızların tam olarak yaptıklarını çektim. Kızlar, kız kıza takılmayı severler. Gençliğimizde de birlikte uyuduk ve dans ederek partiler geçirdik.

2.83/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺