Neden Evlenmedim-Barış Efendioğlu

Neden Evlenmedim Kitabının Yazarı Kimdir, Barış Efendioğlu’nun Twitter Hesabı Nedir, Barış Efendioğlu’nun Kitapları, Barış Efendioğlu’nun Romanları, Barış Efendioğlu’nun Neden Evlenmedim Her Erkek Masum Doğar Kitabını Oku, Barış Efendioğlu’nun Neden Evlenmedim Her Erkek Masum Doğar Kitabından Sözler, Barış Efendioğlu’nun Neden Evlenmedim Her Erkek Masum Doğar Kitabının Konusu, Barış Efendioğlu’nun Neden Evlenmedim Her Erkek Masum Doğar Kitabının Özeti, Barış Efendioğlu’nun Neden Evlenmedim Her Erkek Masum Doğar Kitabı Hakkında.

Bu yazımızda @ekspermental twitter hesabı ile sözlerini paylaşan Barış Efendioğlu’nun Neden Evlenmedim Her Erkek Masum Doğar kitabına yer vereceğiz.

Barış Efendioğlu’nun Yitik Ülke Yayınları tarafından yayımlanan Neden Evlenmedim Her Erkek Masum Doğar kitabı 176 sayfadan oluşmaktadır.

Barış Efendioğlu’nun Neden Evlenmedim Her Erkek Masum Doğar kitabı okurlarını kahkahaya boğan türden bir kitaptır.

Barış Efendioğlu’nun Neden Evlenmedim Her Erkek Masum Doğar kitabından alıntılar:

X ile Y kuşağı arasında sıkışmışların romanı.

Herkes mi yalnız olur?

Ne zor işmiş bu arada kalan nesil olmak… Çocukken Bizimkiler izleyerek büyümüş nesiliz biz ama Nip Tuck’a da yetiştik. Çocukken saklambaç oynamış nesiliz ama Warcraft’a da yetiştik. Çocukken ev telefonu kullanmış nesiliz biz ama cep telefonuna da yetiştik. İnsanlarla kafelerde, barlarda tanışıp sosyalleşen nesildik biz ama Facebook’a da yetiştik. Ve bu bizim lanetimiz oldu. Arada kaldık. Ölene kadar bunu taşıyacağız üzerimizde. Bizden önceki nesil; ablalarımız, abilerimiz Bizimkiler izledi sadece. Üniversitelerini bitirdiler, evlendiler, çocuk yaptılar. Düz ama huzurlu bir hayat yaşadılar.

Bizden sonraki nesil Bizimkiler’i hiç izlemedi. Nip Tuck’la büyüdü. Aile kurmayı düşünmüyor. Stüdyo evlerinde kendileriyle barışık yaşayacaklar. Zira onlar kendilerinden iki nesil önceki değer yargılarını bilmiyorlar. Mutlular; internetleri, stüdyo evleri ve modern hayatlarıyla.Neden Evlenmedim Baris Efendioglu

Peki ya biz neyiz? Biz ne yapacağız?

Birbirimizi unutmamız gerektiğini biliyordu. Konuşursak hayatımız bir çıkmaza girecekti. Çünkü biz birbirimizi en çok konuşurken seviyorduk.

Varoluşuma bir neden arıyordum ve artık aşk bunun için bir neden olmayacaktı.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺