Naya Rivera Sözleri

Naya Rivera’nın Şarkı Sözleri, Naya Rivera’nın Film Sözleri, Naya Rivera’nın Replikleri, Naya Rivera’nın Resimleri, Naya Rivera’nın Bronzlaşma İle İlgili Sözleri, Naya Rivera’nın Bronzluğu, Naya Rivera’nın Müzik Sözleri, Naya Rivera’nın Glee Dizisi Sözleri, Naya Rivera’nın Santana Lopez Kimdir, Santana Lopez’in Sözleri, Santana Lopez’in Resimleri, Santana Lopez’in Sözleri, Santana Lopez’in Dizisi.

Amerikalı şarkıcı ve sinema oyuncusu Naya Rivera’nın sözleri:

Bence cilt rengi gerçekten önemli ve iyi bir bronzlaşma kimseyi öldürmez.

Bir oyuncu olarak kalıcı olmaya çalışmak gerçekten çok zor iş. 5-6 yıldır aynı karakteri canlandırmak mükemmel çünkü oyunculuğumu geliştirmem konusunda gerçekten yardımcı oluyor. Ama bu kadar uzun süredir bir karakteri oynuyorsanız olayları yeni, taze ve ilgi çekici tutmak için kendinizi zorlamanız gerekiyor… Glee dizisinde canlandırdığı Santana Lopez karakteri hakkında.

Şöhreti geç yakaladığım için şanslıyım sanırım. Başarıyı daha erken yakalamış olsaydım belki işler daha zor olabilirdi fakat şuan yetişkin biriyim. Sorumluluklarım ve bunlarla birlikte gelen belirli bir olgunluğum var.

Bence zamanlama her şey demek. Şarkıcılık aceleye getirilemeyecek artistik bir süreç.Naya Rivera Sozleri

Öz geçmişinde benim kadar yalan söyleyen birisi yoktur. 19 yaşındayken lisans yaptığımı söylemiştim ve onlarda kontrol etmek bile istemedi.  Çok yalan söylemediğimde bile istediğim her şeye sahipmişim gibi davrandım. Latin kadınların doğasında azimli kişilikleri var. Kesin bir çekiciliğimiz ve bizi istediğimize götüren becerilerimiz var.

Müzik tutkum benim en büyük aşklarımdan biridir.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺