Mutluluk Sanatı Yaşam İçin Bir El Kitabı-Howard C. Cutler

Howard C. Cutler’in Eserleri, Howard C. Cutler’in  Romanları, Howard C. Cutler’in Kitapları, Mutluluk Sanatı Yaşam İçin Bir El Kitabı’nın Yazarı Kimdir, Mutluluk Sanatı Yaşam Ne Demektir Nedir, Howard C. Cutler’in Mutluluk Sanatı Yaşam İçin Bir El Kitabı Sözleri, Howard C. Cutler’in Mutluluk Sanatı Yaşam İçin Bir El Kitabı Alıntılar, Howard C. Cutler’in Mutluluk Sanatı Yaşam İçin Bir El Kitabı Konusu, Howard C. Cutler’in Mutluluk Sanatı Yaşam İçin Bir El Kitabı Özeti, Howard C. Cutler’in Mutluluk Sanatı Yaşam İçin Bir El Kitabı Hakkında.

Howard C. Cutler’in Mutluluk Sanatı Yaşam İçin Bir El Kitabı adlı eserinden alıntılar:

Hayatımızın gerçek amacının mutluluğu aramak olduğuna inanıyorum. Bu açık. İster bir dine inanalım ister inanmayalım ya da ister şu dine ister bu dine inanalım hepimiz hayatta dahi iyi bir şeyi arıyoruz. Bu nedenle hayatımızın gerçek yönü mutluluğa doğrudur.

Kırkıncı Dalai Lama Saygıdeğer Tenzin Gyatso Tibet halkının ruhsal ve dünyevi lideridir. 1959da Çin güçlerinin Tibeti işgal etmesinden beri Hindistanda Dharamsalada sürgünde yaşamaktadır. Dünya barışı ve insan hakları için gösterdiği yorulmak bilmez çaba, kendisine uluslararası bir ün kazandırmıştır. Wallenberg Ödülü, (A.B.D kongresi İnsan Haklan Kurulusu tarafından verilmektedir) Albert Schweitzer Ödülü ve 1989da Tibetin özgürlük mücadelesine barışçıl çözüm bulmak için gösterdiği gayretlerden dolayı kazandığı Nobel Barış Ödülü de dahil olmak üzere pek çok ödülün sahibidir.

Meditasyonlar, hikayeler, Budizm ve psikolojinin birleştiği noktalar sayesinde Dalai Lama, günlük hayatta yaşadığımız depresyonları, korku ve endişeleri, öfkeyi, kıskançlığı ya da sadece kötü bir ruh halini nasıl yenebileceğimizi göstermektedir. Hayatımızda karşılaştığımız engelleri aşarak derin ve kalıcı bir içsel barışa nasıl ulaşılacağını açıklamak için ilişkileri, sağlığı, aileyi ve işi tartışmaktadır. mutluluk sanati dalai lama2500 yıllık Budist meditasyonları ve sağlıklı bir sağduyuyu temel alan Mutluluk Sanatı, okuyuculara tüm insanların ortak sorunları hakkında yardımcı olmak için geleneklerin sınırlarını aşan bir kitaptır. Mutluluk Sanatı, 70 haftayı geçkin bir süredir, hala New York Times bestseller listesinde birinci sıradaki yerini korumakta ve 20 ülkede çok satan kitaplar listesinin üst sıralarında yer almaktadır.

Dalai Lama Dünyanın en büyük ruhsal lideri, ilk kez bir psikiyatr ile bir araya gelerek, o zor kazanılan sakinliğe nasıl bulabileceğimizi anlatmaktadır.

4.14/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺