Mutlu Yaşamın Şifreleri-Ayşe Aslı Tufan

Ayşe Aslı Tufan’ın Resimli Kitap Alıntıları, Ayşe Aslı Tufan’ın Mutlu Yaşamın Şifreleri Kitabından Sözler, Ayşe Aslı Tufan’ın Mutlu Yaşamın Şifreleri Kitabının Konusu, Mutlu Yaşamın Şifreleri Kitabını Oku, Ayşe Aslı Tufan’ın Mutlu Yaşamın Şifreleri Kitabı Hakkında.

Ayşe Aslı Tufan’ın Mutlu Yaşamın Şifreleri kitabı 2013 yılında Hayat Yayıncılık’tan çıktı.

Hayat Yayıncılık tarafından yayımlanan Ayşe Aslı Tufan’ın Mutlu Yaşamın Şifreleri kitabı 152 sayfadır.

Başarı ve mutluluk; bilgi, istek, gayret ve dua gerektirir. Tembel insan mutsuz insandır. Unutmayalım ki; Allah ile dost olan ve doğru işlerle meşgul olan insan mutlu ve başarılı olur. Allah’a ve kendinize güvendiğiniz ölçüde mutlu yaşar, başarı yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Başarıyı ve mutluluğu elde etmek, değişim ve gelişimle başlar. Değişim ve gelişim için daima aklımıza akıl eklemeli kendimizi geliştirmeliyiz. Sıfırdan bir yerlere gelmiş insanlar önce hayal etmişler sonra başarmışlardır. Beyninizde neyi çoğaltır, büyütürseniz hayatınızda da o çoğalır.

Elinizdeki kitap; zor ve karmaşık bir denklem gibi görünen mutluğa ulaşmak için şifreler içermektedir. Bu şifreleri hayatınızda doğru yerlere koyabilirseniz, başarıyı ve beraberinde gelecek olan mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Ayşe Aslı Tufan’ın Mutlu Yaşamın Şifreleri kitabından alıntılar:

Çocuklardan öğreneceğimiz üç şey vardır; Nedensiz yere mutlu olmak. Her zaman bir uğraş bulmak. İstediği şeyden vazgeçmemek.Mutlu Yasamin sifreleri kitap Ayse Asli Tufan

Başarmanın temeli çok istemektir. Allah vermeyi istemeseydi istemeyi vermezdi. Açılan kalp kapıları, ”Rabbimi bulmaya geldim.” dediğimizde, Rabbimizi orada bizi bekler bulacağız!

İnsan bir şeyi samimiyetle isterse, Allah o kuluna bir çıkış yolu açar.

Aşk anlamak, hissetmektir. Aslında aşk iki kişilik cennettir.

3.21/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺