Mutlu İnsanlar Kitap Okur ve Kahve İçerler-Agnes Martin Lugand

Agnes Martin-Lugand’ın İlk Romanı Mutlu İnsanlar Kitap Okur ve Kahve İçerler

Fransızca özgün adı Les Gens Heureux Lisent Et Boivent Du Cafe olan Agnes Martin-Lugand’ın Mutlu İnsanlar Kitap Okur ve Kahve İçerler romanı 2013 yılında yayımlandı.

Dünyaca ünlü internet alışveriş sitesi Amazon.com’da satışa sunulduktan sonra fark edilen bir roman.

Romantik, aşk romanları yazarı Agnes Martin-Lugand’ın Mutlu İnsanlar Kitap Okur ve Kahve İçerler romanı Türkiye’de Epsilon Yayınları etiketi ile yayımlandı.

Epsilon Yayınları’ndan 2014 yılında piyasaya çıkan Agnes Martin Lugand’ın Mutlu İnsanlar Kitap Okur ve Kahve İçerler kitabının Türkçe çevirisini Gökberk Çapraz yapmıştır.

Gökberk Çapraz’ın Türkçe çevirisini yaptığı Agnes Martin Lugand’ın Mutlu İnsanlar Kitap Okur ve Kahve İçerler kitabı 191 sayfadan oluşmaktadır.

Diane kocasını ve kızını ansızın bir araba kazasında kaybetmişti. Ruhu buz tutsa da kalbi atmaya devam ediyordu ama. İnatla. Acı vererek. Gereksiz yere…

Hatıraların arasında kaybolan Diane için artık hayat belirsizdi. Belki de kendi kendini sürgün ettiği İrlanda topraklarına ayak basmasıyla tünelin sonundaki ışığı görebilecekti. Her şeyini kaybeden ve hayata devam etmekten başka hiçbir seçeneği olmayan bu genç kadının bazen dramatik bazen eğlenceli yolculuğuna kayıtsız kalamayacaksınız.

”Bu kitap iyi bir espressonun aromasına sahip.” L’Express

Agnes Martin Lugand’ın Mutlu İnsanlar Kitap Okur ve Kahve İçerler kitabından alıntılar:

Kimseden teselli istediğim yok. O ahmakça anma törenine gitmeyi reddediyorum. Onların ölümünü kutlayacağımı mı sanıyorsunuz?

Uyumak istiyordum, uyku bana unutturabilirdi belki.

Bugün, bir yıldır olduğu gibi, dairemizde sessizlik hüküm sürüyordu. Artık ne müzik sesi vardı, ne gülüşmeler ne de bitimsiz sohbetler.Mutlu insanlar Kitap Okur ve Kahve icerler

Hâlâ katlanabildiğim tek kişi sensin.

”Mutlu İnsanlar” umurumda değil!

Benim işlettiğim kitap kafe başka bir hayattaydı.

İyi olmamı istiyordu, fakat ben istemiyordum.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.