Mutlu Evlilik Okulu-Sema Maraşlı

Evlilik İle İlgili Yazılmış En İyi Kitaplar, Mutlu Bir Evlilik İçin Kitaplar, Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Kitabını Oku, Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Kitabının Konusu, Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Kitabından Sözler.

Profil Yayıncılık tarafından yayımlanan Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu kitabı 372 sayfadır.

Bekârlar ve Evlenmeye Hazırlananlar!

Ve Evliler!

Muhabbetli bir hayat isteyenler…

Birbirimizi seviyoruz fakat sevginin tadını kaybettik diyenler, kavgalardan yorulduk diye şikayet edenler, eşimle mutlu olmak istiyorum fakat ne yapacağımı bilmiyorum diyenler…

İşte bu kitap tam size göre!

Sema Maraşlı’nın sade ve samimi anlatımıyla, çok işinize yarayacak bilgilerle birlikte, “evlilik okulu dersleri” aile hayatı üzerine size bambaşka bir pencere açacak.

Bir yakınınızla sohbet eder gibi, sizi çok iyi tanıyan biri yazmış gibi “Beni anlatmış, bizi anlatmış” diye okuyacaksınız.

Hatalarınızı görecek yer yer sarsılacak, bazen belki de kızacaksınız.

Bazı dersleri gülümseyerek okuyacaksınız. Derslerden sonra evliliğe bakış açınız değişecek. Eğer ister ve emek verirseniz hayatınız da değişecek…

Evlilik kitaplarıyla binlerce aileye yol gösteren Sema Maraşlı yeni kitabı ile sizlerle!

Öğrenmenin ve öğrenciliğin yaşı yok.

Haydi şimdi ders zamanı!

Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu kitabından alıntılar:

Mutlu Evlilik Okulu kitap Sema MarasliDeğerli Okuyucu! Evlilik Okulu derslerini samimiyetle önce kendiniz için okuyun. ”Bilmediklerimi öğreneyim de hayatımda güzel değişiklikler yapayım; hatalarımı göreyim ve düzelteyim…” diye niyetlenin.

İnsanın ve hepimizin hataları var. Hatalar, hatalar, hatalar… Hatalar kimin? Bizim olacak hali yok ya, vardır yükleyecek biri muhakkak.

Hataları görmenin sadece evlilik hayatımızda değil, manevi hayatımıza da çok katkıları olacaktır. Şu pohpohlanmayı seven nefsimizi azıcık sarsalım. Kibrimizi kıralım.

3.79/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.