Mutlu Evlilik Okulu Bekarlar, Nişanlılar ve Evliler İçin-Sema Maraşlı

Sema Maraşlı’nın Evlilik Hakkında Kitapları, Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Bekarlar, Nişanlılar ve Evliler İçin Kitabının Konusu, Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Bekarlar, Nişanlılar ve Evliler İçin Kitabından Sözler, Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Bekarlar, Nişanlılar ve Evliler İçin Kitabı Kaç Sayfadır, Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Bekarlar, Nişanlılar ve Evliler İçin Kitabı Hakkında.

Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Bekarlar, Nişanlılar ve Evliler İçin kitabı Hayat Yayıncılık’tan çıktı.

Hayat Yayıncılık’tan çıkan Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Bekarlar, Nişanlılar ve Evliler İçin kitabı 360 sayfadır.

Aile ve evlilik konusunda sıra dışı eserler ortaya koyan Sema Maraşlı, yıllardır gerçekleştirdiği evlilik okulu seminerleri katılımcılarından aldığı yorumlar ve geribildirimlerin sonucunda; ailede yaşanan sorunlardan birçoğunun kötü niyetten değil, çiftlerin birbirlerine nasıl davranacaklarını bilmediklerinden kaynaklandığını tespit etmiştir.

Bu tespitlerinden hareketle, diğer eserlerinde olduğu gibi kendine has sohbet tadındaki üslubuyla bekârlara, nişanlılara ve evlilere “mutlu aile olmanın formülünü” sunan Maraşlı, sekizinci kitabı “Mutlu Evlilik Okulu” ile yuvanıza misafir oluyor.

İnternet üzerinden yaptığı evlilik okulu dersleriyle kendine çok kısa sürede geniş bir “öğrenci” kitlesi yaratan Sema Maraşlı, aldığı geri dönüşler sonucu ailede yaşanan problemlerin kötü niyetten değil, çiftlerin birbirlerine nasıl davranacaklarını bilemediklerinden kaynaklandığını tespit etmiştir. Bu tespitinin sonucunda kendine has üslubuyla ve her zamanki sohbet eder gibi hissettiğiniz diliyle bekârlara, nişanlılara ve evlilere âdeta bir “mutlu aile iksiri” sunan Maraşlı, sekizinci kitabıyla yine gönülleri fethetmeye hazır!

Sema Maraşlı’nın Mutlu Evlilik Okulu Bekarlar, Nişanlılar ve Evliler İçin kitabından alıntılar:

Evlilik eğitimleri günümüzde en büyük ihtiyaçlardan biri haline geldi.

Modern dünyanın getirileri, aile kurumuna büyük darbe vurdu.Mutlu Evlilik Okulu kitabi Sema Marasli

Herkes ideal eşini arıyor. Bulamayan evlenmiyor, bulduğunu zanneden hayal kırıklığına uğruyor. Hayallerinden vazgeçemeyen çiftler boşanmayı tercih ediyorlar, yeni ümitlerle.

Evlilik okulu derslerinden faydalanmak için önce iyi bir zihin ve kalp temizliği yapmanız gerekiyor. Geçmişin tozu, kiri üzerine temiz bir şeyler inşa etmeniz zor. Sevgili peygamberimiz ”Mümin kin tutmaz.” buyuruyor.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.