Mutlu Ev-Semih Akşeker

Semih Akşeker’in Kitapları, Mutlu Ev Kitabının Yazarı Kimdir, Evinizi Kurarken Kur’an’ın Öğütlediği 9 Prensip Nedir, Semih Akşeker’in Mutlu Ev Evinizi Kurarken Kur’an’ın Öğütlediği 9 Prensip Kitabından Sözler, Semih Akşeker’in Eserleri, Semih Akşeker’in Mutlu Ev Evinizi Kurarken Kur’an’ın Öğütlediği 9 Prensip Kitabının Konusu, Semih Akşeker’in Mutlu Ev Evinizi Kurarken Kur’an’ın Öğütlediği 9 Prensip Kitabının Özeti, Semih Akşeker’in Mutlu Ev Evinizi Kurarken Kur’an’ın Öğütlediği 9 Prensip Kitabı Hakkında.

Semih Akşeker’in Hayykitap tarafından yayımlanan Mutlu Ev Evinizi Kurarken Kur’an’ın Öğütlediği 9 Prensip kitabından alıntılar:

Bu kitap, Batı taklidi modern mimarinin insanı hor gören şımarıklıklarından sıkılıp daha mütevazi, tabiatla uyum içinde yaşamak isteyenler için yazıldı.

Problem şahıslarda ve mesleklerde değil, zihniyetlerdedir.

Peygamber Efendimiz’le aynı evi paylaşmanın nasıl bir duygu olduğunu merak edenlere ithaf olunur.

Dinler “değerler” üretir, “kıymetler” biçer, “ölçüler” koyar.

Allah’tan bağımsız bir hayat alanı olduğunu farz etmek ve hayatı bu tasavvurla düzenlemeye çalışmak şirkten başka bir şey değildir.Mutlu Ev Semih Akseker

Hz. Peygamberin (s) dini ve dünyası birdi, aynı kaynaktan besleniyordu. O namaz kılarken faizli ticaret yapmaz, oruç tutarken yalan konuşmaz, zekât verirken insanları çekiştirmezdi.

‘Bir yapı yalnızca var olunacak bir yer değildir, bir var olma tarzıdır. Amerikalı mimar Frank Lloyd Wright (1867-1959)

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.