Mustafa Yıldızdoğan Sözleri

Mustafa Yıldızdoğan’ın En Güzel Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Aşk Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Resimli Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Sevgi Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Resimli Aşk Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Özlü Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Müzik Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Albüm Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Ülkücülük Hakkındaki Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Milliyetçilik Hakkındaki Sözleri, Mustafa Yıldızdoğan’ın Güzel Sözleri.

Yapmış olduğu müziklerle, bestelerle, şiirlerle söylediği şarkılarla büyük bir hayran kitlesine sahip Türk besteci, şair, söz yazarı ve şarkıcı Mustafa Yıldızdoğan’ın sözleri:

Köylü çocuğuyum, çiftçi bir ailenin çocuğuyum. Dolasıyla bizim, orda köyümüz de oyuncak yoktu. Bizim oyuncağımız topraktır. Belki merhametimiz ve rengimiz o toprağın özünde damladır ondan dolayı toprağı çok seviyoruz.

Sevdalıyım yangın yeri bu sinem. Doksan yıldır çile çekmiş hep ninem. Pınarlardan su doldurur Eminem. Mavi boncuk takışına ölürüm Türkiyem.

Aşk; kara bir gecede kara bir taşın altındaki kara karıncanın, kara kanatlarının altına kara can gizleyen, nefes gizleyen, o nefesin sesini işiten sıcaklığını duymak.

Ne karşımda duran olur. Ne peşimde yoran olur. Ne halimi soran olur. Kapım hasret vurulmaya.Mustafa Yildizdogan Resimli Sozleri

Ülkücülük; Milletini delicesine sevmek, milletin derdiyle dertlenmek, sevinciyle mutlu olmaktır. Milletini en kısa yoldan en kısa zamanda; teknikte, teknolojide dünya normlarının üstüne çıkarmak, mutlu ve mesut, yarınından endişe duymayan, bağımsız, özgür, kendi haklarına sahip bir hayata kavuşturmaktır.

Yandı yürekler yandı. Yağan kar ile sönmez. Milyonlar bir ağızdan diyor başbuğlar ölmez.

Ölüm ömür ardı dersin. Koca dünya dardı dersin. Bir Mustafa vardı dersin. Ararsın da bulmazsın.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.