Mustafa Kaya Kimdir

Size Bir Sır Vereceğim, Hızır Dokunsun Dualarına Kitaplarının Yazarı Mustafa Kaya Kimdir?

Mustafa Kaya ismini kitapseverler 11 serilik bir kitap olan Size Bir Sır Vereceğim kitabı ile duydu. Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya adlı kitap ilk önce yurt dışında satışa sunuldu. Daha sonra Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı Türkiye’de satışa çıktı.

Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya Kitabı İle Bir Anda Fenomen Oldu.

Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı ile bir anda fenomen bir yazar haline geldi. İnternette yaptığımız araştırma sonucunda Mustafa Kaya’nın kim olduğu, hayatı, biyografisi hakkında bilgilere ulaşamadık. Mustafa Kaya kitabı Size Bir Sır Vereceğim gibi bir sır sanki.

Size Bir Sır Vereceğim Kitabı Çok Satan Kitaplar Listesinde Uzun Süre Birinciliği Bırakmadı.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı Türkiye’de satışa sunulur sunulmaz bir anda çok satan kitaplar listesinde kendine yer buldu. Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı öyle ki çok kısa sürede bir çok ünlü yazarın kitaplarını geride bırakarak üst sıralarda yer almayı başardı.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının ikinci kitabını yayımlanmadan önce bir nevi ara kitap olan Hızır Dokunsun Dualarına kitabını çıkardı. Hızır Dokunsun Dualarına kitabı ile okuyucuları adeta duaların gizemine yolculuk yaptırdı.

Mustafa Kaya’nın Hızır Dokunsun Dualarına Kitabı Da Çok Satanlar Listesine Girdi.

Mustafa Kaya’nın ilk kitabı Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı çok satanlar listesine çok kısa sürede girdiğini söylemiştik. On bir seriden oluşan Size Bir Sır Vereceğim kitabının ikinci kitabı yayımlanmadan önce yayınladığı Hızır Dokunsun Dualarına kitabı da ilk kitabı gibi bir anda çok satan kitaplar listesine girdi.

Özellikle Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı çok sürükleyici bir kitap. Okumayanlar varsa veya okumayı düşünenler hemen okumanı tavsiye ederim.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının kitabın okuduktan sonra beğenirseniz ki beğeneceğiniz umarak söylüyorum ikinci kitabı çok merak edeceksiniz. Mustafa Kaya’nın Hızır Dokunsun Dualarına kitabı Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının devamı niteliğinde olsa kitabın son bölümü hariç ilk bölümleri hep dua ile ilgilidir.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı ile Hızır Dokunsun Dualarına kitabı Türkiye’de Fenomen Kitaplar etiketi ile çıkmıştır.

Sitemizde Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabını Size Bir Sır Vereceğim-Mustafa Kaya sayfasında ve Mustafa Kaya’nın Hızır Dokunsun Dualarına kitabı da Hızır Dokunsun Dualarına-Mustafa Kaya sayfasında bulabilirsiniz.

Mustafa Kaya’nın üçüncü kitabı Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi 2016 yılında Fenomen Kitaplar etiketi ile kitapseverlerle buluştu.

Mustafa Kaya’nın ilk kitabı Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya adlı kitabının özetini Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim Kitap Özeti sayfasından okuyabilirsiniz.Mustafa Kaya Kimdir

Ayrıca sitemizde yer alan Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının en güzel resimli sözlerini, alıntılarını Size Bir Sır Vereceğim-Resimli Kitap Alıntıları sayfasında bulabilir, isterseniz facebook, twitter, instagram gibi birçok sosyal medya hesaplarında bu güzel resimli sözleri paylaşabilirsiniz.

Mustafa Kaya’nın Kitapları:

Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya

Hızır Dokunsun Dualarına

Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi-Mustafa Kaya

4.22/5 (105)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Gülizar dedi ki:

  İlk kitabı şu an okuyorum güzel fakat ben ahmed hulusi kitaplarını da daha önce okumuştum ve malesef kitap onun kitaplarından alıntı okudukça kandırılmış fibi hissettim bir bölümü birebir aynı dili ahmed hulusi nin dili yazık

 2. Inan tıraş dedi ki:

  Değerli Hocam diyorum.Sizinle tanışıp kitaplarıniz hakkinda röportaj yapmayi cok isterim.
  ALLAH sizlerden razı olsun iyiki varsınız.
  Kesinlikle tavsiye ediyorum elime kitabı aldm 2 gün boyunca dip notlar alarak okudum.inanın tekrar okuyacağm bu nasıl bir lezzetir nasl bir hazdır anlatamam muhakkak okuyun Saygılar

 3. Gamze dedi ki:

  Sayın Mustafa KAYA sizlerden ALLAH razı olsun yüreğinize sağlık bu güzel sırları bizlerle paylaştınız bizlerin yolunu güneş gibi aydınlatınız YÜCE RABBİMDE Ahiretinizi aydınlatsın GÜZEL insan…sizi çok merak ediyorum inşallah birgün cemalinizi görüp sizlerle tanışmak benim için büyük onur olacaktır…Kitaplarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyoruz SAYGILAR..

 4. Özge dedi ki:

  Kesinlikle harika. Bugüne kadar dua etmeyi bilmiyormuşum bunu anladım. Ayrıca olumsuz yorum yazanlar siz kitabı bence okumamışsınız. Namazlarını kılanın duası kabul olur demiyor. Aksine müslüman olmayanın bile duası kabul olur yeterki doğru şekilde dua edin diyor. Doğru düzgün okumadan yorum yapmasanız mantıklı olur.

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺