Mustafa Kaya Kimdir

Size Bir Sır Vereceğim, Hızır Dokunsun Dualarına Kitaplarının Yazarı Mustafa Kaya Kimdir?

Mustafa Kaya ismini kitapseverler 11 serilik bir kitap olan Size Bir Sır Vereceğim kitabı ile duydu. Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya adlı kitap ilk önce yurt dışında satışa sunuldu. Daha sonra Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı Türkiye’de satışa çıktı.

Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya Kitabı İle Bir Anda Fenomen Oldu.

Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı ile bir anda fenomen bir yazar haline geldi. İnternette yaptığımız araştırma sonucunda Mustafa Kaya’nın kim olduğu, hayatı, biyografisi hakkında bilgilere ulaşamadık. Mustafa Kaya kitabı Size Bir Sır Vereceğim gibi bir sır sanki.

Size Bir Sır Vereceğim Kitabı Çok Satan Kitaplar Listesinde Uzun Süre Birinciliği Bırakmadı.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı Türkiye’de satışa sunulur sunulmaz bir anda çok satan kitaplar listesinde kendine yer buldu. Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı öyle ki çok kısa sürede bir çok ünlü yazarın kitaplarını geride bırakarak üst sıralarda yer almayı başardı.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının ikinci kitabını yayımlanmadan önce bir nevi ara kitap olan Hızır Dokunsun Dualarına kitabını çıkardı. Hızır Dokunsun Dualarına kitabı ile okuyucuları adeta duaların gizemine yolculuk yaptırdı.

Mustafa Kaya’nın Hızır Dokunsun Dualarına Kitabı Da Çok Satanlar Listesine Girdi.

Mustafa Kaya’nın ilk kitabı Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı çok satanlar listesine çok kısa sürede girdiğini söylemiştik. On bir seriden oluşan Size Bir Sır Vereceğim kitabının ikinci kitabı yayımlanmadan önce yayınladığı Hızır Dokunsun Dualarına kitabı da ilk kitabı gibi bir anda çok satan kitaplar listesine girdi.

Özellikle Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı çok sürükleyici bir kitap. Okumayanlar varsa veya okumayı düşünenler hemen okumanı tavsiye ederim.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının kitabın okuduktan sonra beğenirseniz ki beğeneceğiniz umarak söylüyorum ikinci kitabı çok merak edeceksiniz. Mustafa Kaya’nın Hızır Dokunsun Dualarına kitabı Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının devamı niteliğinde olsa kitabın son bölümü hariç ilk bölümleri hep dua ile ilgilidir.

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabı ile Hızır Dokunsun Dualarına kitabı Türkiye’de Fenomen Kitaplar etiketi ile çıkmıştır.

Sitemizde Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabını Size Bir Sır Vereceğim-Mustafa Kaya sayfasında ve Mustafa Kaya’nın Hızır Dokunsun Dualarına kitabı da Hızır Dokunsun Dualarına-Mustafa Kaya sayfasında bulabilirsiniz.

Mustafa Kaya’nın üçüncü kitabı Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi 2016 yılında Fenomen Kitaplar etiketi ile kitapseverlerle buluştu.

Mustafa Kaya’nın ilk kitabı Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya adlı kitabının özetini Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim Kitap Özeti sayfasından okuyabilirsiniz.Mustafa Kaya Kimdir

Ayrıca sitemizde yer alan Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya kitabının en güzel resimli sözlerini, alıntılarını Size Bir Sır Vereceğim-Resimli Kitap Alıntıları sayfasında bulabilir, isterseniz facebook, twitter, instagram gibi birçok sosyal medya hesaplarında bu güzel resimli sözleri paylaşabilirsiniz.

Mustafa Kaya’nın Kitapları:

Size Bir Sır Vereceğim Çağrı: Umre Gecesi Sır Rüya

Hızır Dokunsun Dualarına

Su Kanunu Bir Hızır Öğretisi-Mustafa Kaya

4.05/5 (183)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

18 Cevaplar

 1. hilal dedi ki:

  ben az önce instegram sayfalarına yorum yaptım ve engellendim. kitapların resmi sayfası olduğunu söyleyen kişi bana DM den resmen hakaret etti ki yorumum ” hızır dokunsun dualrına ve su kanunu kitabını okudum sır sır deniyor acaba nedir bu sır ben anlamadım mı bişeyler mi kaçırıyorum diyerek 2 defa okumama rağmen sırrı çözemedim.buradaki amacım kimseyi yargılamak değil yalnızca sırrı öğrenmek. herkesin seans alma şansı olmuyo sırf bu sırrı öğrenmek için kitabı okudum. Besmeledeki sır ne ? Ellerdeki sır ne ? ‘işte yazdığım bu yorumumdan dolayı sahtekar oldum iftiracı oldum haaaaa bide savcılığa verilecekmişim. umarım bu yorumumu Mustafa Kaya hocam sizde görürsünüz. ne hakaret ettim ne iftira attım. üstelik ben sayfalarını severek takip ediyordum.

  • Gulay dedi ki:

   O kadar ciddi kitaplari olan yazarin sayfasinda calisan kisi herkese bunu yapiyor bu da kitabin ciddiyetini kaybettiriyor var bir amaclari ama ne yoksa bunu kimse yapmaz hep tehdit savciligada verdikleri yok bu tehdit konusmalari niye yaparlarki

 2. Hasan dedi ki:

  Mustafa Kaya kitaplarını okuyan biri olarak, facebook ve instagram sayfalarında eleştirel bir cümle bile engellenmenize yetiyor, bilmenizi isterim. Kitaplardaki bilgilerin tamamına yakını Dr. Münir DERMAN kitapları ile birebir aynı. İlk kitapta Münir Derman dan bahsediliyor fakat yorumlara bu ismi yazdığınız anda mesajınız siliniyor ve engelleniyorsunuz, deneyin.Daha çıkmadan 11 cilt olacağı belli bir seri kitabın, Münir Derman ın 11 ciltlik Ledün İlim Risalesine benzerliği de ilginç. Araştırmaya değer.

 3. Muhabbet dedi ki:

  Yazarın kim olduğu konusunda bilgi yok neden acaba

 4. Aysel dedi ki:

  Ayrica cok fazla tekrar var .100 sayfayla anlatacagini 150 sayfayla anlatmis . bir cok evliyalar surgun edilmis tarihte elbetteki bu uzucu ama neyseki hepsi surgun edene kizip da goge kazik. Cakmamis allahtan yoksa ne olurdu dunyanin hali …. Yoruma bakip da Niyazi Misriye takintili demeyin ilk defa duydum kitapta ve arastirdim belki de gercekten evliyadir zat ama bu sekilde anlatim aksine evliyaliktan suphe gutturuyor . Evliyaysa yanlis aksettirilmis kitapta olaylar , dogru aksettirildiyse de evliya degil kanaatimce.

 5. Aysel dedi ki:

  Genel olarak. Sevsem de bazi kisimlari bana cok yanlis geldi nice peygamberlerimiz ne zorluklar yasadi taşlandi ,carmiha gerildi, aileleri katledildi de gene de nice alimlerimiz surgun edildi zorluklar cekti de her zaman iyi yonde dua ettiler her zaman allahim sen affeyle bilmiyorlar bilseler yapmazlar diye dualar ettiler gene de ama niyazi misri icin ucuncu defa geri donunce kizip goge kazik cakti diyor bu bana acikcasi bir cesit tarikat ovulmesi gibi geldi nefisli insanin yapacagi birsey kin gutmek ki goge kazik cakip osmanli batinca niye sadece padisah yanindaki fitneciler mi zarar goruyor yoksa masum halk mi bu evliyanin yapacagi bisey degil akli olan zaten bunu sorgular

 6. Dilek dedi ki:

  Allah razi olsun sizden… öyle istifade ettimki okurken sanki baska alemlerdeydim tarif edilmez duygular yasadim hep devami olsa surekli okusam okusam hic bitmese diyorum…

 7. Eda dedi ki:

  Bazı yerlerde kendini o kadar çok tekrar etmişki insanı bayıyor 100 sayfada analatacağı şeyi 250 sayfada anlatmış tarz olarak Uğur Koşara aşırı benzettim. Yazarın kendisiyle ilgili bilgi bulunmaması akıllara şüphe getiriyor. Facebook’taki sayfasında olumsuz yorumlar siliniyor. Fenomen olacak bir kitap olmadığını düşünüyorum

 8. Şenay Arslanoglu dedi ki:

  Su an su kanunu adlı kitabınızı okuyorum.hucre zarlarindaki deliklerden hücre aralarına şu sizmasindan bahsediyorsunuz.hucre zarfları zaten gecirgendir.hucre içi ve hücre dışı sivil ar dengededir.bu denge sodyum potasyum gibi minereral maddelerin birbirine oranlarının bozulması ile bozulur zar bozulup gelindiği için değil.Fizyoloji konusu olan elektrolit ve mai başlandı konusunu inceleyin lütfen

  • tuba dedi ki:

   Dr.Ayşegül Çoruhlu bu konuyu farklı bi dille anlatıyor.Mitokondrileri geç tutmak diyerek.Müsasitseniz instagram dan bi takip edin

 9. muhittin dedi ki:

  Harika bir kitap su kanunu kitabını okuyorum sudaki sırrı biz hiç bilmemisiz suyun alfabesini azizliğini nasıl içilmesi gerektiğini bilmiyor musum vücuttaki suyun nasıl tutulacağını öğreniyorum ısrarla okumanızı tesviye ederim

 10. HANİFE B. dedi ki:

  MERHABA HOCAM. BEN HANİFE B. HIZIR DOKUNSUN DUALARINA ADLI KİTABINIZI OKUDUM.YAŞAMA SEVİNCİM HEM ARTTI HEM AZALDI.ÇÜNKÜ BUGÜNE KADAR ÇOK DUA ETTİM YALVARDIM RABBİME AMA DUALARIMIN %85 İ OLMADI.BELALAR MUSİBETLER HEP BENİ BULDU.DUA ETMEYE KORKUYORUM ARTIK KABUL OLMAZ DİYE.ŞİMDİ SIFIRDAN BAŞLAYACAĞIM ALLAH’IN 99 İSMİ OLAN ESMAÜL HÜSNA İLE YENİDEN DUA EDİCEM.AMA YANİDEN BAŞLAMAK AYNI ZAMANDA ÜZÜYOR BENİ ÇÜNKÜ BU ZAMANA KADAR ETTİĞİM DUALARIM HEP BOŞA MI GİTTİ DİYORUM.ALLAH ‘IN 99 İSMİNDEN SELAM İSMİ ŞERİFİNİ ÇOK ZİKREDİP BUNDAN SONRA İNŞALLAH DUAM KABUL OLUR DİYORUM….KİTAPLARINIZIN DEVAMINI BEKLİYOR VE SAYGILAR SUNUYORUM….

 11. Turgut cetin dedi ki:

  Kitabi okuyorum gerçekten çok güzel sanki manevi bir ilim var kitabın bazı yerlerinde oda bana büyük bir feyiz verdi.

 12. Gülizar dedi ki:

  İlk kitabı şu an okuyorum güzel fakat ben ahmed hulusi kitaplarını da daha önce okumuştum ve malesef kitap onun kitaplarından alıntı okudukça kandırılmış fibi hissettim bir bölümü birebir aynı dili ahmed hulusi nin dili yazık

 13. Inan tıraş dedi ki:

  Değerli Hocam diyorum.Sizinle tanışıp kitaplarıniz hakkinda röportaj yapmayi cok isterim.
  ALLAH sizlerden razı olsun iyiki varsınız.
  Kesinlikle tavsiye ediyorum elime kitabı aldm 2 gün boyunca dip notlar alarak okudum.inanın tekrar okuyacağm bu nasıl bir lezzetir nasl bir hazdır anlatamam muhakkak okuyun Saygılar

 14. Gamze dedi ki:

  Sayın Mustafa KAYA sizlerden ALLAH razı olsun yüreğinize sağlık bu güzel sırları bizlerle paylaştınız bizlerin yolunu güneş gibi aydınlatınız YÜCE RABBİMDE Ahiretinizi aydınlatsın GÜZEL insan…sizi çok merak ediyorum inşallah birgün cemalinizi görüp sizlerle tanışmak benim için büyük onur olacaktır…Kitaplarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyoruz SAYGILAR..

 15. Özge dedi ki:

  Kesinlikle harika. Bugüne kadar dua etmeyi bilmiyormuşum bunu anladım. Ayrıca olumsuz yorum yazanlar siz kitabı bence okumamışsınız. Namazlarını kılanın duası kabul olur demiyor. Aksine müslüman olmayanın bile duası kabul olur yeterki doğru şekilde dua edin diyor. Doğru düzgün okumadan yorum yapmasanız mantıklı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.