Murat Kekilli Sözleri

Murat Kekilli’nin Şarkı Sözleri, Murat Kekilli’nin Söylediği Sözler, Murat Kekilli’nin Müzik Hakkındaki Sözleri, Murat Kekilli’nin Ateistlik Hakkındaki Sözleri, Murat Kekilli’nin Resimleri, Murat Kekilli’nin Albüm Sözleri, Murat Kekilli’nin Aşk Sözleri, Murat Kekilli’nin Söylemiş Olduğu Sözler, Murat Kekilli’nin Sanat Camiası Hakkındaki Sözleri.

Sanatçı Murat Kekilli’nin sözleri:

Kaos zamanlarına sanatçının ağzından çıkacak her söz çok önemli. İnsanları ötekileştiren, başkalaştıran değil, sağduyu, birlik, beraberlik, iyilik, güzellik kavramlarının mesajını veren sanatçıların sahnelerde olması gerekiyor. Kaostan beslenen sanatçılarla topluma güzel mesajlar vermek mümkün değil. Bu manada belediyelere ve üniversitelere çok iş düşüyor, seçimlerini çok iyi yapmak zorundalar.

Sanat camiasına ivedi çözümler getirilmesi gerekiyor. Bizim bu sıkıntılarla değil, müziğimizle uğraşmamız lazım. İnsanlara vereceğimiz mesajlar var ve bu mesajlara bugünkü kadar ihtiyaç duyulan başka zamanlar bilmiyorum. Dünya istim üstünde, coğrafyamız da öyle. İnsanları barışa, güzelliğe, iyiliğe yöneltecek sanatçılara, yazarlara, müzisyenlere çok ihtiyaç var

İki türlü sanat camiasında hayatın olduğuna inandım. Ekran karşısında ve arkasında.

Bu toplum henüz bunu öğrenmeye hazır değil… Albümü ”Yedialtı” adının anlamı sorulduğunda.

Ateist bir dönem geçirdim. Ama çok şükür bir lütuftu bizi çekti çıkardı Cenabı Allah, kurtardı.

Eşitlik üzerine kurulu benim hayatım.murat kekilli sozleri

Sevgi gibi bir kavram var. Aşk gibi bir kavram var. Ondan sonra korkular, şeref, onur, hassiyet gibi kavramları biliriz ama dokunamayız mesela öyle şeylere. Fakat varlığı da yadsınamaz hepimiz de biliriz var olduğuna.

İnsan hislerini hiç bir zaman anlatamaz.

Aşkını sadece âşık olduğun insana anlatabilirsin.

3.75/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺