Murat Cemcir Sözleri

Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek, Düğün Dernek 2, Kardeş Payı, Çalgı Çengi İkimiz Adlı Dizi ve Filmlerinin Ünlü Oyuncusu Murat Cemcir‘in Söylediği Sözler.

Murat Cemcir, birçok filmde Ahmet Kural ile baş rolü paylaşmıştır. Muhteşem ikilinin yer aldığı diziler ve filmler gişe rekorları kırmıştır. Rol almış filmler ile komedi filmleri ile tanınan ikilinin oynadığı filmler seyirci tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Murat Cemcir‘in hayatını merak edenler sitemizde Murat Cemcir Kimdir sayfasından Murat Cemcir‘in biyografisini okuyabilir.

Murat Cemcir‘in sözleri:

Kaşlarıyla Meksika dalgası yapabiliyor. Ahmet Kural‘ın kaşları ile ilgili olarak söylediği söz.

Yıllardır ikinci filmi bekliyorum. Bu zamana kadar çektiğimiz en zor ama en komik iş. Bugüne kadarki en iyi filmimiz. Çalgı Çengi İkimiz filmi hakkında söylediği söz.

Şımarmıyoruz çünkü ailelerimizle oturuyoruz.

Ahmet Kural‘ın enteresan bir akrobasi becerisi varmış onu gördük filmde. Düğün Dernek 2 filminde Ahmet Kural‘ın canlandırdığı rol hakkında.

2009 senesinde, Engin Akyürek, Melisa Sözen, Engin Altan Düzyatan başrollerini paylaştığı Bir Bulut Olsam dizisinde ben de ufak bir rol oynuyordum. Sonra 8. bölüm mü, 9. bölüm mü Ahmet Kural konuk oyuncu olarak, Ahmet’in efsanevi karakteri Harun Öğretmen rolü için geldi diziye. Ahmet Kural ve Murat Cemcir nasıl tanıştı sorusuna verdiği cevap.

Çalgı Çengi hikayesi geldiğinde Ahmet Kural’a sordum oynar mısın diye. Benim ne işim olur komedi ile dedi.

Ben çok büyük hayaller kurmuştum. Fakat sen kurduğun hayali karşındakine anlattığın zaman inanmıyorsa zaman kaybetmemen gerekiyor onunla hayallerin gerçekleşmesi için. Ben hayallerimi Ahmet‘e anlattığım zaman şöyle bir güldü. ”Allah Allah” dedi. ”Dur bakalım.” dedi. Selçuk Aydemir’e anlattığım zaman ben de böyle hayallerim kurdum dedi. O kadar büyük hayaller kurmuşuz ki üçümüz ayrı ayrı.

3.64/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.