Müptezeller-Emrah Serbes

Yazar Emrah Serbes’in Beklenen Romanı Müptezeller Çıktı.

Emrah Serbes’in yazmış olduğu birçok eser çok satan kitaplar arasında yer almıştır. Yazarın hemen her romanı özellikle yazarın hayranları tarafından büyük bir merakla beklenmektedir. Emrah Serbes’in yayımlanan kitaplarından özlü sözler, alıntılar birçok sosyal medya hesaplarında paylaşılmaktadır.

Emrah Serbes’in kendine has anlatımı ile romanları kitapseverler tarafından beğenilmektedir. Emrah Serbes farklı anlatım tarzı ile birçok okuyucunun ilgisini çeken eserler ortaya koymaktadır.

Hayranları tarafından uzun süredir beklenen Emrah Serbes’in Müptezeller kitabı raflarda yerini aldı.

Emrah Serbes’in Müptezeller kitabı İletişim Yayıncılık etiketi ile yayımlandı. Emrah Serbes’in Müptezeller kitabı İletişim Yayıncılık tarafından 2016 yılının Ekim ayında yayımlandı.

İletişim Yayıncılık’tan çıkan Emrah Serbes’in Müptezeller kitabının sayfa sayısı 163 sayfadan oluşmaktadır.

Müptezeller, uğultuların, yoksunluğun ve kaybeden delikanlıların romanı. Lime lime, ufalanarak. Emrah Serbes, kenarların soluğunu, dünyaya katlanamayan, kendine gömülen çocukları haykırarak anlatıyor.

Emrah Serbes, kenarların soluğunu, dünyaya katlanamayan, kendine gömülen çocukları haykırarak anlatıyor. Yaz biter, güz biter, hep kış gelir.

Emrah Serbes’in Müptezeller kitabından alıntılar:

Köpeğin de fakiri var. Köpeğin fakiri yerleri koklaya koklaya yürür. Gel kuçu kuçu dersin gelmez, hoşt dersin gitmez. Başını okşayacak olursun ısıracakmış gibi hırlar, tekme atacak gibi yaparsın döner gelir bacağına sürtünür, her türlü yalakalığa başlar.

Ben kimdim? Dün gelen, yarın gidecek olan.muptezeller-kitap-emrah-serbes

‘’Üzülme baba,” dedim, ‘’alt tarafı bir ev, alt tarafı beton parçası ya. Çalışır ederiz, yine alırız. Ben de çalışırım bundan sonra, söz, alırız bir ev daha.’’ ‘’Ona üzülmüyorum ki ben,’’ dedi babam. ‘’Her ay evin taksitini ödedik de ne oldu. Bak, uçup gitti elimizden balon gibi. Keşke seni ağlatmasaydık çocukken. Keşke sana o akülü arabayı alsaydık.’’

Güzel olmak isteyen alkolikler, berduşlar, kardeşler… Zembereği boşalmış hayat memat ezberleri, tek gözlü geceler. Yeraltının karın gurultusuna, belalı bir gündüze sarılan cuaralar.

3.54/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.