Muharrem Usta Sözleri

Trabzonspor’un Yeni Başkanı Muharrem Usta Kimdir, Muharrem Usta’nın Hayatı, Muharrem Usta’nın Trabzonspor İle İlgili Sözleri, Muharrem Usta’nın Futbol Sözleri, Muharrem Usta’nın Spor Sözleri, Muharrem Usta’nın Trabzonspor Hakkındaki Sözleri, Muharrem Usta’nın Şampiyonluk Sözleri, Muharrem Usta’nın Biyografisi, Muharrem Usta’nın Resimleri, Muharrem Usta’nın Yaşı, Muharrem Usta’nın Memleketi, Muharrem Usta’nın Hakkında Bilgiler, Muharrem Usta’nın Trabzonspor 50. Yıl İle İlgili Sözleri.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın sözlerine yer vermeden önce kısaca Muharrem Usta kimdir tanıyalım.

Muharrem Usta, 1965 yılında Trabzon’da doğdu. Muharrem Usta, üniversite eğitimini Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni mezun olarak tamamladı.

Muharrem Usta, 1992 yılında Kulak Burun Boğaz uzmanı oldu. Muharrem Usta, Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Muharrem Usta’nın hayatından kısaca bahsettikten sonra şimdi Trabzonspor’un yeni başkanı Muharrem Usta’nın sözlerine yer vermekte.

Muharrem Usta’nın sözleri:

Bugün sizin huzurunuza yepyeni bir kadroyla, yeni bir tabloyla geldik. Bu büyük mücadelede çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kaldık. Çok zor yıllarımızdan birisi 2010-2011 sezonuydu. O sezon elde ettiğimiz şampiyonluğu kimse ciğerimizden söküp alamaz. O büyük mücadelemiz sonuna kadar devam edecek.

Trabzonspor büyük ve değerli bir dünya markası. Bu nedenle Trabzonspor’umuzu dünyanın dört bir yanından tüm güçlerimizi birleştirerek muhteşem şekilde yöneteceğiz. Size yakışan bir yönetimle Trabzonspor’u şaşaalı günlerine yeniden döndüreceğiz. Bu büyük bir marka 50’inci yılını asla ve asla boş geçmemelidir. Son dönemlerde çeşitli sıkıntılar yaşamış olabilir. Bazıları çok sıkılmış, çok küçülmüş, içine kapanmış görebilir.

Bu sıkıntılardan sonra yeniden ayağa kalkamayacağını düşünenler olabilir. O büyük Trabzonspor’u sizlerle birlikte yeniden ayağa kaldıracağız ve 8’inci şampiyonluğa elbirliği ile ulaşacağız. Trabzonspor’daki büyük ekonomik sıkıntıyı bilerek bu yola çıktık. Trabzonspor bu yüklerin altından kalkar, kimse endişe etmesin. Trabzonspor’un itibarı herkesin el üstünde tutması gereken en önemli konu.

Biz dünya kulübüyüz. Kimse bizi Trabzon-İstanbul diye ayırmaya kalkmasın. Demedik mi, (Bize her yer Trabzon). Bayrakları sandıktan çıkardık, milyonlara sırtımızı dayadık, tekrar şanlı günlerimize dönmek üzere birlikte yürüyoruz.Muharrem Usta kimdir Sozleri

Eğer Trabzonspor kurumsal bir yapı olsaydı Mehmet Ekici gibi bir değer bugün bu halde olmazdı.

Bizim 100. yılımıza çok var ama 50. yılı ıskalamaya hiç niyetimiz yok. Projelerimiz çok kapsamlı ama sportif olarak 2017 için ekstra hassasiyetimiz var. 50. yılda şampiyonluk için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu olmayacak bir iş değil. Önümüzde belki çok uzun bir süreç yok ama çözebilecek irade ve projelerimiz var.

2.88/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺