Mohaç İsyan, Zafer ve Destan-Okay Tiryakioğlu

Okay Tiryakioğlu’nun Tarihi Kitapları, Okay Tiryakioğlu’nun Mohaç İsyan, Zafer ve Destan Kitabının Oku, Okay Tiryakioğlu’nun Mohaç İsyan, Zafer ve Destan Kitabının Konusu, Okay Tiryakioğlu’nun Mohaç İsyan, Zafer ve Destan Kitabının Özeti, Okay Tiryakioğlu’nun Mohaç İsyan, Zafer ve Destan Kitabından Sözler, Okay Tiryakioğlu’nun Mohaç İsyan, Zafer ve Destan Kitabı Hakkında.

Okay Tiryakioğlu’nun Mohaç İsyan, Zafer ve Destan kitabı Timaş Yayınları tarafından 2015 yılında yayımlanmıştır. Okay Tiryakioğlu’nun Timaş Yayınları’ndan çıkan Mohaç İsyan, Zafer ve Destan kitabı 320 sayfadır.

Okay Tiryakioğlu’nun Mohaç İsyan, Zafer ve Destan kitabından alıntılar:

Batı’nın ve Doğu’nun cesaret ormanlarının kaplanı, iman gücüyle dolu bir padişah; adaletini kendine kılıç yapmış Kanuni Sultan Süleyman… “Tüm güçlerin okyanusunun paha biçilemez incisi, inancın savunucusu, veziriazamım, beylerbeyim” dediği Pargalı İbrahim Paşa… Ve düşmanlarının korkulu rüyası… Anadolu, Rumeli, Mısır, Afrika, Akdeniz ve Karadeniz’in koruyucusu… Osmanlı Devleti’nin gizli istihbarat örgütü Çelik Hilal’in lideri, çaşıtlarbaşı Casus Vehimi geliyor!Mohac isyan Zafer ve Destan Okay Tiryakioglu

Türkiye’nin en çok okunan tarihî romanlarının yazarı, okurları tarafından “günümüzün Peyami Safa’sı” olarak anılan Okay Tiryakioğlu, Osmanlı casuslarının piri Vehimi’nin yine başrolde olduğu, Mohaç zaferiyle sonuçlanan bir macerayla yeniden okurlarıyla buluşuyor. Vatikan koridorlarından yeniçeri isyanlarına, aşılmaz kalelerin burçlarından en derin humbara tünellerine, güç ve zekânın birleştiği Vehimi’nin gölgesinde yepyeni bir aksiyona hazır olun!

3.2/5 (10)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺