Miraç Çağrı Aktaş Kimdir

Bana Seni Seviyorum Deme Sev, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir, Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle Kitaplarının Yazarı Miraç Çağrı Aktaş’ın Hayatı:

Miraç Çağrı Aktaş, Antalya’nın Manavgat ilçesinde doğmuştur. Miraç Çağrı Aktaş’ın çocukluk dönemi Antalya’nın Manavgat ilçesinde geçmiştir. Küçüklükten beri yazmayı çok seven biridir. İlkokulu bitirdikten sonra lise eğitimini Turizm Meslek Lisesi mezun olarak tamamlamıştır.

Miraç Çağrı Aktaş lise eğitiminde sonra ilk kitabı Bana Seni Seviyorum Deme Sev adlı kitabını çıkarmıştır. Miraç Çağrı Aktaş çıkardığı ilk kitabı ile herkesin duygularına ve düşüncelerine ortak olabilmeyi başarmıştım.

Miraç Çağrı Aktaş, üniversite hayatıma ara vermiş bulunmaktadır.

Bana Seni Seviyorum Deme Sev kitabı ile tanıdığımı genç yazar Miraç Çağrı Aktaş’ın Bana Seni Seviyorum Deme Sev kitabı çok kısa sürede birçok baskı yapmıştır. Miraç Çağrı Aktaş’ın Bana Seni Seviyorum Deme Sev kitabı çok satan kitaplar listesinde üst sırada yer almıştır.

Birçok güzel özlü sözlerin yer aldığı Miraç Çağrı Aktaş’ın Bana Seni Seviyorum Deme Sev kitabı ile büyük bir başarı sağlamıştır.

Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir kitabı ve Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle kitabı ile Miraç Çağrı Aktaş yine başarılı çizgisini devam ettirmiştir.

En çok okunan genç yazarlardan biri olan Miraç Çağrı Aktaş, kitaplarının satış sayıları adından söz ettirmiştir.

Miraç Çağrı Aktaş’ın Kitapları:Mirac cagri Aktas Kimdir

Bana Seni Seviyorum Deme Sev

Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir

Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle

Kalbimizin Not Defteri

Sen On Yedi Yaşımsın

3.91/5 (70)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. Dilek güney dedi ki:

    İki kitabını okudum diğerlerinide okuycam kitaplarını okurken gözlerim doluyor ben kitap okumayı sevmem normalde bana kitap okumaya sevdiren birisin

  2. selen dedi ki:

    Miraç İyi ki var sen on yedi yaşımsın kitabını okurken ağladım o kadar güzel bir kitap olmuş ki anlatamam miraç seni seviyorum 🙂

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺