Mila Kunis Sözleri

Mila Kunis’in Özlü Sözleri, Mila Kunis’in Kızının Adı Nedir, Mila Kunis’in Çocuğu, Mila Kunis’in Oynadığı Filmler ve Diziler, Mila Kunis’in Eşi Kimdir, Mila Kunis’in Hayatı, Mila Kunis’in Resimleri, Mila Kunis’in Söylediği Sözler, Mila Kunis’in Yaşı, Mila Kunis’in Ülkesi, Mila Kunis’in Kocası Ashton Kutcher İle İlgili Sözleri, Mila Kunis’in Kilosu, Mila Kunis’in Hangi Film İçin Kilo Verdi, Mila Kunis’in Saç Rengi, Mila Kunis’in Makyajı, Mila Kunis’in Makyajı Nasıl Yapılır, Mila Kunis’in Biyografisi, Mila Kunis Hakkında.

Mila Kunis’in sözlerine yer vermeden önce kısaca Mila Kunis kimdir tanıyalım.

Mila Kunis 14 Ağustos 1983 tarihinde Ukrayna Chernivtsi’de doğdu. Ukranya asıllı Amerikalı güzel oyuncu Mila Kunis 2015 yılında orijinal adı The Butterfly Effect olan Kelebek Etkisi filminde canlandırdığı Evan Treborn karakteri ile tanıdığımız Ashton Kutcher ile evlendi.

Mila Kunis That ’70s Show adlı dizide Jackie Burkhart karakterini canlandırmıştır.

Mila Kunis’in boyu 163 cm’dir.

Ashton Kutcher İle Mila Kunis çiftinin 1 Ekim 2014 tarihinde Wyatt Isabelle Kutcher adında bir kızı olmuştur.

Mila Kunis, orijinal adı Black Swan olan Siyah Kuğu adlı film için 9 kilo vererek 52 kilodan 43 kiloya kadar düşmüştü.

Mila Kunis genellikle koyu kestane ve kahve tonlarında saç renklerini kullanmaktadır.

Mila Kunis’in gözlerinin rengi bir tanesi diğerine göre daha yeşil.

Mila Kunis makyajı o kadar ünlü olmuştur ki internette Mila Kunis Makyajı Nasıl Yapılır? diye videolar bile bulunmaktadır.

Mila Kunis, orijinal adı Black Swan olan Siyah Kuğu filminde Lily karakterini, Tanrının Kitabı filminde Solara karakterini, Max Payne filminde Mona Sax karakterini, orijinal adı Friends with Benefits olan Arkadaştan Öte filminde Jamie karakterini, orijinal adı Blood Ties olan Kan Bağları filminde Natalie karakterini, orijinal adı The Angriest Man in Brooklyn olan Asabi Adam filminde Dr. Sharon Gill karakterini, orijinal adı Jupiter Ascending olan Jupiter Yükseliyor filminde Jupiter Jones karakterini canlandırmıştır.

Mila Kunis’i hayatında ve filmlerinden bahsettikten sonra şimdi sırada Mila Kunis’in sözlerini paylaşmakta.

Sinema oyuncusu Mila Kunis’in sözleri:Mila Kunis Kimdir Sozleri

İtiraf ediyorum ben çok inatçıyım.

Gece gündüz çok çalışan mükemmel bir eşe sahibim. Eşi Ashton Kutcher hakkında.

Eşim inanılmaz sorumluluk sahibi bir baba. Kızımız doğduğunda onu ben emzirirken Ashton da ”Bütün bezlerini ben değiştireceğim” diyordu. Eşi Ashton Kutcher hakkında.

2.88/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺