Michael Phelps Sözleri

2004 Yaz Olimpiyatları’nda Altı Altın, İki Bronz Toplamda İse Sekiz Madalya Kazanmış Amerikalı Yüzücü Michael Phelps’in Söylediği Sözler.

30 Haziran 1985 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Maryland eyaletine bağlı Baltimore şehrinde doğan dünyaca ünlü yüzücü Michael Phelps’in sözlerini paylaşacağız.

Ayrıca Michael Phelps olimpiyatta 8 altın madalya kazanmıştır. Böylelikle 2004 Yaz Olimpiyatları’nda kazanmış olduğu 8 madalya ile bir olimpiyatta en fazla madalya alan kişi rekorunu Alexander Dityatin ile paylaşmıştır.

Tam adı Michael Fred Phelps II olan Michael Phelps’in sözleri:

İstediğim her şeyi yaptım, her şeye ulaştım. Kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapmak istiyordum ve bunu da başardım. Bundan sonra biraz tatil yapmak, dünyayı dolaşmak, hayatımın yeni bölümüne başlamak istiyorum. Bugün emekliliğimin ve yeni hayatımın ilk günü. Şu anda bir rüyada gibiyim.

Her geçen gün yeni engeller ve bunun karşılığında yeni duygular bekliyor bizi. Bu durumda benim önem verdiğim, hatalarımdan ne ders çıkardığım ve bunu başarım adına nasıl kullanacağım.

Hedeflediğim başarıya ulaşmak için onun hakkında düşünmekten bir an bile vazgeçmem.

Hayallerine ve rüyalarına sınır çizgisi çekmek, seni başarıya yaklaştırmaz. Hayalleriniz ne kadar büyürse, gerçek yaşamda da başarılarınız da o kadar büyük olur.

Tüm bu şampiyonluklardan sonra ben yine aynı kişiyim, değişmedim.

Annem bize suda ne kadar güvenli olabileceğimizi öğretti bakın şimdi nerelere geldik.

Michael Phelps SozleriBenim kız arkadaşım olabilir ya da olmayabilir. Bu sizleri ilgilendirmez. Kız arkadaşı hakkında çıkan haberler üzerine söylemiş olduğu söz.

O benim için her şeyini verdi… Annesi için söylediği söz.

Eğer bir yerde yüzmeyi tercih etmem gerekirse, bu okyanus olur… Bir gün İstanbul Boğazı’nda yüzmek ister misin? sorusu üzerine söylemiş olduğu söz.

1.6/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺