Merve Özcan Kimdir

Wattpad’in Çok Okunan Hikayelerinden Gözlerini Haramdan Sakın, Yüreğini Haramdan Sakın Adlı Hikayelerin Daha Sonra İse Kitap Olarak Yayımlanan Eserlerin Yazarı Merve Özcan Kimdir?

Dünyanın en büyük şiir, roman, hikaye benzeri yazı paylaşım sitesi wattpad her geçen gün yetenekli birçok yazarı tanımamıza yardımcı oluyor.

Türkiye’de wattpad sayesinde birçok yeteneğin ismi duyulmaya başladı ve her geçen gün de devam etmekte.

Merve Özcan da wattpad’in ünlü ettiği yazarlarından biridir. Merve Özcan’ın wattpad’da yazdığı Gözlerini Haramdan Sakın hikayesi bir anda büyük ilgi görmüş ve Merve Özcan’ın tanınmasına vesile olmuştur.

Wattpad hikayeleri ile tanıdığımız Merve Özcan’ın hikayeleri daha sonra da kitap olarak yayımlanmıştır. Wattpad okurlarının yakında tanıdığını Merve Özcan’ın hayatından kısaca bahsedelim.

Merve Özcan 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Merve Özcan ilk ve orta öğrenimini de İstanbul’da tamamlamıştır. Merve Özcan Arel Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü, ikinci sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir.

Merve Özcan resim çizerek geçen çocukluğunun sonunda çizgilerin harflerle olan benzerliğini fark etmiş ve geç olmadan yazmaya başlamıştır.

Merve Özcan wattpad’de yazdığı Gözlerini Haramdan Sakın hikayesi ile bir anda wattpad’in çok okunan yazarları arasına girmiştir. Gözlerini Haramdan Sakın hikayesi Portakal Kitap etiketi ile kitap olarak yayımlanmıştır.

Gözlerini Haramdan Sakın kitabı Merve Özcan’ın yayımlanan ilk kitabıdır.

Merve Özcan’ın İkinci Kitabı Yüreğini Haramdan Sakın Çıktı.merve ozcan kimdir

Merve Özcan’ın yayımlanan ikinci kitabı olan Yüreğini Haramdan Sakın ilk kitabı gibi Portakal Kitap etiketi ile çıktı. Portakal Kitap tarafından 2016 yılında kitap olarak yayımlanmıştır.

Merve Özcan’ın Kitapları:

Gözlerini Haramdan Sakın

Yüreğini Haramdan Sakın

3.63/5 (24)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺