Menekşe Kokulu Hikayeler-Ender Haluk Derince

Menekşe Kokulu Hikayeler’in Yazarı Kimdir, Ender Haluk Derince’nin Menekşe Kokulu Hikayeler Kitabını Oku, Ender Haluk Derince’nin Menekşe Kokulu Hikayeler Kitabından Sözleri, Ender Haluk Derince’nin Menekşe Kokulu Hikayeler Kitabından Sevgi Sözleri, Ender Haluk Derince’nin Menekşe Kokulu Hikayeler Kitabından Aşk Sözleri, Ender Haluk Derince’nin Menekşe Kokulu Hikayeler Kitabı Hakkında.

Ender Haluk Derince ‘nin ‘Menekşe Kokulu Hikayeler’ adlı kitabından alıntılar:

Okurken içinizi huzurla dolduracak, yüreğinizi ısıtacak, iyilik, sevgi, dostluk ve mutluluğu dile getiren birbirinden güzel 69 adet hikâyeden derlenen bu kitapla hayata keyifli bir mola verip kargaşadan sıkıntılardan uzaklaşacaksınız.

Gloria ve Mark, California’da Güzel Sanatlar Akademisi’nde okuyorlardı. Ortak bir arkadaşla­rının aracılığıyla tanışmış ve kısa sürede birbirlerine âşık olmuşlardı, öylesine büyük bir aşktı ki yaşadıkları, bir an önce evlenmeye karar verdiler. Henüz okulları bitmemişti. Her ikisinin ailesi de kendilerine evlilikleri için maddi yar­dımda bulunamayacak kadar fakirdiler ama onlar kararla­rını vermişlerdi.

Bazıları yağmuru hisseder bazıları ise yalnızca ıslanır.

Sevgiyi, dünyadaki tüm kötülüklere karşı bir zırh gibi giy. Bu zırh, hiçbir silahın delemeyeceği tek kalkandır.menekse kokulu hikayeler ender haluk derince

Sevgi ile yorulmadan ilerleriz ve sadece onunla başkaları için fedakârlık yapabiliriz. Kızılderili Atasözü

Sevinçlerini Sakın Erteleme
Her Yemekten Sonra Şükret
Biri Seni Kucakladığında
İlk Bırakan Sen Olma.

3/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺