Memleketi Ben Kurtaracağım!-Gülse Birsel

Gülse Birsel’in Memleketi Ben Kurtaracağım Kitabını Oku, Gülse Birsel’in Memleketi Ben Kurtaracağım Kitabının Konusu, Gülse Birsel’in Memleketi Ben Kurtaracağım Kitabından Sözler, Gülse Birsel’in Memleketi Ben Kurtaracağım Kitabı Hakkında.

Gülse Birsel’in Memleketi Ben Kurtaracağım! Kitabı Doğan Kitap’tan çıktı.

Doğan Kitap tarafından 2015 yılında yayımlanan Gülse Birsel’in Memleketi Ben Kurtaracağım! Kitabı 188 sayfadır.

Gülse Birsel’in Memleketi Ben Kurtaracağım! Kitabından alıntılar:

Ülkenin hali yüzünden kaybettiğiniz kahkahanızı geri verebilirim belki. Ümidim o. Bu kitapta, hem ülkeyi yönetmeye talip olduğum bazı siyasi yazılar, hem de politikayla hiiiç ilgisi olmayan makaleler bulacaksınız.

Misal ilk bölümde otobiyografimi kaleme aldım. Henüz genç bir kız olduğum için 7 yazıda bitti. Gülecek bir şey yok, daha bir espri yapmadım!

Kitapta ayrıca, diyetten antidepresanlara, astrolojiden sosyal medyayı nasıl kullanmanız gerektiğine, pek çok anekdot ve tavsiyem var. O bölüme bir kişisel gelişim kitabı muamelesi yapabilirsiniz. Yazıları dikkatle okuyup, benim yaptıklarımı asla yapmazsanız, kişisel olarak gelişeceğinize inanıyorum. Ama çok da fazla gelişmeyin. Madonna vücut geliştireyim dedi, kolları ne oldu gördünüz…

Memleketi Ben Kurtaracagim kitap Gulse BirselYani ismine aldanıp sadece siyaset okumak için kitabı alan ve şu an iade etmeye karar verenler, paranızı geri vermeyeceğiz! Yedim bile ben o parayı! Simitle üçgen peynir aldım, yedim. Paranızı değil, ama ülkenin hali yüzünden kaybettiğiniz kahkahanızı geri verebilirim belki. Ümidim o.

Milletçe ortak üst kimliğimizin bir huni olabileceği, kafayı sıyırdığımız şu dönemde, bir iddiam var: Kapaktaki cankurtaran üniformalı temsili fotoğrafımın da anlattığı gibi, memleketi ben kurtarabilirim! En azından denerim. Durumumuz daha iyi olur mu, bilmiyorum. Ama daha kötü olamaz diye düşünüyorum! En azından acık güleriz be? Ha?

4/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺