Melekler Erkek Olur-Hamdi Koç

Melekler Erkek Olur Kitabından Sözleri, Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur Kitabının Konusu, Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur Kitabının Özeti, Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur Romanının Konusu, Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur Romanından Alıntılar, Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur Romanının Özeti, Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur Romanından Sözler, Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur Kitabı Hakkında.

Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur romanı; Üst düzey bir yönetici olan Murat’ın uzun yıllardır evli olduğu eşi Gül’ü, şirkette yeni çalışmaya başlayan Selma ile aldatması ve daha sonra ise Selma’yı kovma işinin Murat’a verilmesi ile başlıyor.

Hamdi Koç’un Melekler Erkek Olur kitabından alıntılar:

Çünkü bilinmeyen bilgi tehlikeliydi. Birileri bir yerlerden bilgiyi üretiyor, yaratıyor, türetiyor, uyduruyor, sıçıyor, yazıyor, basıyor, dağıtıyor, yayımlıyor, söylüyor, ortalığa salıyor virüs salar gibi; aklı olan o bilgiye ulaşır, bilgiyi ele geçirir, inceler, yorumlar, sindirir, antidotunu hazırlar ki bir gün başka biri o bilgiyle zarar vermeye, yaramazlık yapmaya kalktığında kendini ona karşı sağlama almış olsun, bilginin karşısına çıkmaya hazırlıklı olsun.Melekler Erkek Olur Hamdi Koc

Uyku artık beni sevmiyor. Uykuyu bir kez yaraladım, galiba henüz öldürmediysem de. Uyuyorum, öyle yorgunum ki gözlerimi yumar yummaz uyuyorum. Ama uyku uyumuyorum. Başka bir şey uyuyorum. Yaralı bir şey. Dünyamı kapatan yaralı bir şey.

Gizli bir şey yapıyordum ve korkuyordum, karımdan, çocuklarımdan, patronumdan, arkadaşlarımdan, iş arkadaşlarımdan, kısaca bana sahip olan, hayatımı zorlaştırma, hatta karartma potansiyeline sahip herkesten, tek tek ve toplu olarak hepsinden.

2.78/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.