Melek Öpücüğü-Barbara Freethy

Melek Öpücüğü Romanına Yapılan Yorumlar, Barbara Freethy’nin Angel’s Bay Serisi Kitapları, Melek Öpücüğü Romanının Yazarı Kimdir, Barbara Freethy’nin Kitapları, Barbara Freethy’nin Melek Öpücüğü Romanının Özeti, Barbara Freethy’nin Melek Öpücüğü Kitabı Kaç Sayfadır, Barbara Freethy’nin Melek Öpücüğü Kitabından Sözler.

Barbara Freethy’nin Angel’s Bay Serisinin birinci kitabı olan Melek Öpücüğü Türkçe olarak yayımlandı.

Barbara Freethy’nin orijinal adı Suddenly One Summer olan Melek Öpücüğü romanı Türkiye’de Epsilon Yayınları tarafından yayımlandı.

Epsilon Yayınları’ndan 2014 yılında Türkiye’de yayımlanan Melek Öpücüğü romanının Türkçe çevirisini Kübra Tekneci yapmıştır.

Kübra Tekneci ‘nin Türkçe çevirisini yaptığı Barbara Freethy’nin Melek Öpücüğü romanı 336 sayfadır.

Kaliforniya’da bir kıyı kasabası olan Melekler Koyu’nda anlatılan eski bir efsaneye göre, kendilerine ihtiyaç duyulduğunda eski bir gemi enkazından melekler ortaya çıkar ve iyilik kötülüğe karşı galip gelirmiş.

Ödüllü, en çok satanlar yazarı Barbara Freethy kalbinizi esir alacak bir serinin ilk kitabıyla okuyucularını büyülüyor.

Jenna Davies yedi yaşındaki bir çocukla birlikte Melekler Koyu’na sığınır. Taşıdığı tehlikeli sır ve kırık kalbi yüzünden sakin bir hayat sürmekten başka hiçbir şey istememektedir. Fakat genç bir kızın iskeleden atladığını görünce arkasından suya atlamakta hiç tereddüt etmez. Çaresiz kızın hayatını kurtarması Jenna’yı ilgi odağı yapar ve aniden kasabadaki herkes onun hikâyesini bilmek ister.

Korkunç bir olay her şeyi altüst edene dek başarılı bir muhabir olan Reid Tanner artık hayatına yeni bir yön vermeye çalışmaktadır. Ama Jenna’nın kim olduğunu ve ne sakladığını merak etmeden duramaz. Sorularına cevap ararken gerçeğe ulaşma tutkusu tehlikeleri de beraberinde getirir. Aşkın mucize olduğu söylense de Jenna’nın kollarının arasında güvende olmasını sağlayabilecek midir?

Bu kitapta her şey var: Sevgi, kasaba hayatı ve okumayı bitirdikten sonra uzun süre aklınızdan çıkmayacak karakterler. Debbie Macomber

Dokunaklı, romantik ve merak uyandırıcı… Yetenekli yazar Barbara Freethy karşı konulmaz bir hikâye yaratmış. Susan Wiggs

Nora Roberts hayranları bu kitapta benzer bir hava yakalayacaklar. Contra Costa Times

Barbara Freethy’nin Melek Öpücüğü romanından alıntılar:

Unutmaktan mı yoksa hatırlamaktan mı korkuyorsun? Reid teslim olurcasına kafasını salladı. Belki de her ikisinden de biraz. Bu kadar kolay anlaşılabileceğimi düşünmezdim. Uzun zamandır bu gezegendeyim, evlat.Melek opucugu Barbara Freethy

Yas tutmak tuhaftır, dedi. İnsanın korkmasına neden olmaz… Daha çok cesur yapar, çünkü olabilecek en kötü şey zaten olmuştur. Bir daha asla birlikte olamayacağın birini kaybettiğinde, başına gelebilecek hiçbir şeyden korkmazsın.

Bazen insan ruhuyla yüzleşmek istemez.

Mucizeler, inandığımız sürece gerçekleşir.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺