Mel Gibson Sözleri

Mad Max, Cehennem Silahı ve Cesur Yürek, İşaretler, Apocalypto, Tutku-İsa Mesih’in Çilesi Filmleri İle Adından Söz Ettiren Dünyaca Ünlü Sinema Oyuncusu ve Yönetmen Mel Gibson’ın Sözleri:

Mel Gibson tam adı ile Mel Columcille Gerard Gibson Avustralya asıllı Amerikalı aktör, yönetmen ve yapımcıdır.

Özellikle Yahudi karşıtlığı ile gündeme gelen ünlü oyuncu ve yönetmen Mel Gibson dünya çapında birçok başarılı filme imza atmıştır.

Cehennem Silahı, Mad Max seri filmleri ile bir döneme damga vurmuş ünlü oyuncu daha sonra sinema yönetmenliğine soyunmuştur.

Apocalypto, Tutku-İsa Mesih’in Çilesi filmlerinde yönetmen koltuğuna oturan ve oldukça başarılı bir yönetmenlik deneyimi yaşayan Mel Gibson’ın sadece oyunculuk değil ayrıca yönetmenlikte oldukça başarılı olduğu görülmüştür.

Mel Gibson’ın Yahudi karşıtı söylemleri dünya basınında geniş yer tutmuştur.

Mel Gibson’ın söylediği sözler:

İslam’ın yayılmasını asla durduramazsınız. O tek kurtuluştur ve tek yoldur.

Artık İslam aşkını gizli tutmam mümkün değil.

Herkes ölür, ama herkes gerçekten yaşamaz. Mel Gibson’ın özgün adı Braveheart olan Cesur Yürek filmindeki canlandırdığı William Wallace karakterinin söylediği replik.mel gibson resimli sozleri

Ben gerçekten çok şanslı biriyim. Şimdiye kadar hep yapmak istediğim şeyleri yaptım ve fırsatları yakaladım. Eğer 20 yaşında iken film yapsaydım belki başarılı olamazdım çünkü o zaman buna hazır değildim.

Dünyadaki bütün savaşların nedeni Yahudilerdir.

2.92/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺