Mehmet Çelik Sözleri

Mehmet Çelik’in Söylediği Sözler, Mehmet Çelik’in Futbol Hakkındaki Sözleri, Mehmet Çelik’in Hıristiyan Avrupa Sözleri, Mehmet Çelik’in Suriye Hakkındaki Sözleri, Mehmet Çelik’in Lübnan Hakkındaki Sözleri, Mehmet Çelik’in Sevr Sözleri.

Türk tarih profesörü olan Prof. Doktor Mehmet Çelik’in sözleri:

Bir futbol teknik direktörü bile maç içinde adam değiştirmiyor mu? Kimisini dışarı alıyor yerine başka birini koyuyor. Kimisine bilmem sağ bekten sol beke diyor. Geçiyor öbürüne sen liberoya gel diyor. Bundan daha tabi bir şey olabilir mi? Şimdi devletin kurumları birbiriyle çatışmakta, emniyet ayrı telden çalıyor, istihbarat ayrı telden, jandarma ayrı telden yargı ayrı telden Başbakanda bunların birisi orasını alıyor medya da bir bakıyorsun ayağa kalkıyor. Bu kanunsuz bu hukuksuz, bu bilmem ney.

Efendim Hukuk zedelenmemeli, hukuka. Lan devlet gidiyor ne hukukundan bahsediyorsun.

Hukukun üzerinden devlet yok ediliyor kanun üzerinden yok ediliyor.Mehmet Celik sozleri

Osmanlı ordusu 450 sene Hıristiyan Avrupa da gitti geldi bir tane kadının ırzına geçmemiştir Osmanlı askeri. Türk budur tarihte, Müslüman budur. Bu manevi iklimden sıyrılan adamın Türklüğü kalmaz kardeşim.

Sevr Lübnan’ı doğurdu, Sevr Suriye’yi doğurdu, Sevr Irak’ı doğurdu, Sevr Ürdün’ü doğurdu, Sevr Suudi Arabistan’ı doğurdu. Bu bizim tarih kitaplarında yazmıyor bile.

3.33/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺