Mavi-Gökhan Babacan

Gökhan Babacan’ın İlk Kitabı Mavi Çıktı.

Yazar Gökhan Babacan’ın Mavi adlı kitabı 2014 yılının Kasım ayında raflarda yerini aldı. Gökhan Babacan’ın Mavi adlı kitabı Gece Kitaplığı etiketi ile çıktı.

Gökhan Babacan’ın Mavi adlı ilk kitabından sonra ikinci kitabı olan İç Yanım adlı kitabını yayımladı. Gökhan Babacan’ın ilk kitabı Mavi adlı kitabından sonra ikinci kitabı İç Yanım adlı kitabında da birbirinden güzel özlü anlamlı sözler mevcuttur.

Gece Kitaplığı tarafından yayımlanan Gökhan Babacan’ın Mavi kitabı 153 sayfadan oluşmaktadır.

Gökhan Babacan’ın Mavi kitabından alıntılar:

Siz içinizdeki ki aşkı, bir uçurtma yaparak özgürce gökyüzüne bıraktınız mı?

Yaklaştım yanına. Sesiyle büyüler gibi arkadaşına hararetli hararetli bir şeyler anlatıyordu. O kadar etkileyici gözleri vardı ki, sanki gökyüzünü gözlerine indirmiş, ona her baktığımda içimden bir şeylerin kalbime aktığını hissediyordum. Onun yanına gidiyordum ama heyecandan konuşamıyordum. Aşk bu olsa gerek; gözlerine baktığın zaman bir kelimeyi bin dakikada söyleyememekti. O yokken, ona söylemek istediklerimi kendi kendime tekrarlardım. Gökyüzüne bakarak ‘’seni gökyüzünden daha çok seviyorum’’ diye haykırırdım.

Ama karşısında bir merhabayı bile söyleyemiyordum. Onu gördüğünde; kaburgalarının altına kalbinin sığmaması ve nefesinin boğazında kalmasıydı galiba aşk. Aşk, sözlerin susması, gözlerin konuşmasıydı ve ben, onu her gördüğümde kelimeleri yutup gözlerimi dile getirirdim. Gözlerim dile gelirdi de acaba o gözlerimi duyabilir miydi?mavi gokhan babacan

Aşk buğulu camlarda kaldı çocuk. Artık o parmak uçları eskisi kadar temiz değil.

Ben seni hep sevdim, ben de başkasını sevsen bile.

Şimdi gidiyorum sevdiğim! Ne zaman geçmişini unutmaya çalışırsan hiç çekinmeden gel. Unutma ki; ben seni yeniden sevemek için bekliyor olacağım gittiğim yerde.

3.63/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.