Marilyn Monroe ve Bilinmeyen Hayatı-J.Randy Taraborelli

Marilyn Monroe Hayatı, Marilyn Monroe Güzelliği, Marilyn Monroe En Güzel Resimleri, Marilyn Monroe En Güzel Fotoğrafları, Marilyn Monroe Güzellik Sırları, Marilyn Monroe Kimdir, Marilyn Monroe Bilinmeyenleri, Marilyn Monroe Hakkında Kitaplar, Marilyn Monroe İle İlgili Kitaplar, J.Randy Taraborelli’nin Marilyn Monroe ve Bilinmeyen Hayatı Kitabını Oku, J.Randy Taraborelli’nin Marilyn Monroe ve Bilinmeyen Hayatı Kitabından Sözler, J.Randy Taraborelli’nin Marilyn Monroe ve Bilinmeyen Hayatı Kitap Alıntıları.

J.Randy Taraborelli’nin Marilyn Monroe ve Bilinmeyen Hayatı kitabından alıntılar:

Marilyn Monroe ünlü bir film yıldızından çok daha fazlasıydı. Hassas bir ruh, cömert bir varlık ve kendi aklıyla amansız bir savaş veren cesur bir askerdi.

Marilyn Monroe… Sırf adı bile herkesin aklına farklı görüntüler getiriyor. Bazılarına dişiliği ve şehveti çağrıştırıyor. Güzellik. Zarafet. İncelik. Diğerlerinin aklınaysa güvensizlik geliyor. Perişanlık.

Jeane Baker, 1950′lerde, meşhur Marilyn Monroe olduğunda, annesi Gladys Baker’ın öldüğünü ya da artık hayatının bir parçası olmadığını söylüyordu. Fakat ikisi de doğru değildi. Aslında, Marilyn’in akıl hastası annesi hep hayatındaydı ve genç yıldız, kendi efsanesine doğru yol alırken geri planda daima karmaşık aile ilişkileri vardı. Ki bu hikâye şimdiye dek hiç anlatılmadı…

Yaşamı boyunca bu dünyada her şeyin mümkün olacağına gönülden inandı ve sık sık bunun gerçekleşebileceğini bize kanıtladı.

Belki de Marilyn’i tam olarak anlamanın ilk adımı, onun adıyla bütünleşen bütün o canlı görüntülerin gerçek olduğunu kabul etmek. En iyisinden en kötüsüne, en gösterişliden en trajiğe kadar hepsinin.

Marilyn Monroe hakkında çok şey yazıldı demek yetersiz kalır.

Marilyn ona ıstırap veren dayanılmaz gerçeklerden kaçabileceğini umuyordu.Marilyn Monroe ve Bilinmeyen Hayati

Marilyn Monroe’nun hikâyesinden elimizde kalanlar şüphesiz ilham verici. Başa çıkılmaz gibi görünen bir sürü zorluğu aşıp hayranlık ve saygı görmekle kalmadı, birçoklarına göre dünyanın en büyük film yıldızı haline geldi.

Marilyn verdiği uzun uğraşlardan sonra babasıyla da tanıştı. Onunla gerçek ve anlamlı bir ilişki, bir akrabalık kurma arayışı hayatı boyunca sürdü.

Marilyn Monroe’nun hayat hikayesinin can suyu şüphesiz bu inanılmaz kadının en çok sahip olduğu şeydi: Umut.

1/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺