Mara Dyer Üçlemesi-Michelle Hodkin

Fantastik Kurgusu İle Gizem Dolu Romantik Bir Üçleme; Mara Dyer Trilogy

Mara Dyer Üçlemesinin yazarı Amerikalı Michelle Hodkin‘dir. Michelle Hodkin‘in kaleminden muhteşem bir eser ortaya çıkmıştır. New York Times Bestselling listesinde yer alan Michelle Hodkin‘in Mara Dyer Üçlemesi Türkiye’de çok satanlar listesinde yer almaktadır.

Michelle Hodkin‘in Mara Dyer Üçlemesi Türkiye’de Pegasus Yayınları tarafından yayımlandı. Pegasus Yayınları tarafından yayımlanan üç kitabından çevirisini Dilan Toplu yapmıştır.

Dilan Toplu’nun Türkçe çevirisini yaptığı Eksik Parça romanı 424 sayfa, Bıçak Sırtı 488 sayfa ve Akıl Çıkmazı 464 sayfadan oluşmaktadır.

Michelle Hodkin‘in özgün adı Mara Dyer Trilogy olan kitabının birincisi özgün adı The Unbecoming of Mara Dyer olan Eksik Parça adlı kitaptır. Mara Dyer Trilogy serisinin ikinci kitabı ise özgün adı The Evolution of Mara Dyer olan Bıçak Sırtı romanıdır. Serisinin üçüncü ve son kitabı ise özgün adı The Retribution of Mara Dyer olan Akıl Çıkmazı adlı romandır.

Mara Dyer Üçlemesi-Mara Dyer Trilogy

Mara Dyer Trilogy 1- Eksik Parça

Mara Dyer Trilogy 2- Bıçak Sırtı

Mara Dyer Trilogy 3- Akıl Çıkmazı

Michelle Hodkin’in Mara Dyer Üçlemesi kitaplarından alıntılar:

Benim adım Mara Dyer değil ama avukatım bir isim seçmek zorunda olduğumu söyledi. Bir rumuz. SAT’ye çalışan herkes için bir takma ad. Sahte bir isme sahip olmanın tuhaf olduğunu biliyorum ama inanın, şu anda hayatımdaki en normal şeylerden biri bu. Size bu kadarını söylemem bile pek akıllıca değil belki de. Ama bu kadar patavatsız olmasaydım hiç kimse Death Cab for Cutie dinlemeyi seven, on yedi yaşında birinin cinayetlerden sorumlu olduğunu bilemezdi. Mara Dyer uclemesi Michelle HodkinKimse, dışarıda bir yerlerde notları pek de fena olmayan bir öğrencinin, hatırı sayılır sayıda insan öldürdüğünü bilemezdi. Ve o listeye sizin de eklenmemeniz için bunu bilmeniz çok önemli. Rachel’ın doğum günü her şeyin başlangıcıydı. Tek hatırladığım bu. Mara Dyer, New York City Eksik Parça-Michelle Hodkin

Sevdiğim çocuk buydu. Biraz dağınık. Biraz harap. Mükemmel bir facia. Tıpkı benim gibi. Bıçak Sırtı-Michelle Hodkin

Beni tarafsız bir gözle göremiyorsun çünkü bana aşıksın. Akıl Çıkmazı-Michelle Hodkin

3.79/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺