Mahashta Murasi Sözleri

Mahashta Murasi’nin Söylediği Sözler, Dünyanın En Yaşlı İnsanın Sözleri, Gelmiş Geçmiş En Yaşlı İnsan Kimdir, Dünyanın En Yaşlı İnsanı Kimdir, Mahashta Murasi’nin Yaşı, Mahashta Murasi’nin Uzun Yaşaması İle İlgili Sözleri, Mahashta Murasi’nin Resimleri, Mahashta Murasi Neden Guienness Rekorlar Kitabı’na Girdi, Mahashta Murasi Niçin Guienness Rekorlar Kitabı’na Girmiştir, Guienness Rekorlar Kitabı’na Göre Dünyanın En Yaşlı İnsanı Kimdir, Mahashta Murasi Hakkında.

Guienness Rekorlar Kitabı’na göre dünyanın gelmiş geçmiş en yaşlı insanı unvanına sahip olan Hintli Mahashta Murasi’yi kısaca tanıyalım.

Mahashta Murasi 6 Haziran 1835 yılında doğmuştur. Hindistan’ın Varanasi kentinde yaşayan Mahashta Murasi tam 179 yaşındadır. Üstelik yaşını kanıtlayacak her türlü belgeye de sahiptir.

Hintli Mahashta Murasi, 1957 yılına kadar ayakkabıcılık yapmıştır. 122 yaşında emekli olmuştur.

Sağlık sorunlarıyla ilgili geçmişte bir kaydı bulunmayan Murasi’nin son doktoru 1971 yılında vefat etmiştir. Hintli adam insanlık tarihinin en yaşlı kişisi olarak Guienness Rekorlar Kitabı’na girmiştir.Mahashta Murasi Sozleri

İnsanlık tarihinin en yaşlı kişisi olarak Guienness Rekorlar Kitabı’na giren Hintli Mahashta Murasi’nin sözleri:

Galiba Azrail beni unuttu. O kadar uzun yaşadım ki torunumun torununun ölümünü gördüm. 150 yaşını geçen kimse yok. Sanırım ben ölümsüzüm.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.