Madame De Scudery Sözleri

Madame De Scudery’in Özlü Sözleri, Madame De Scudery’in Anlamlı Sözleri, Madame De Scudery’in Kitap Sözleri, Madame De Scudery’in Kitap Alıntıları, Madame De Scudery’in Resimleri, Madame De Scudery’in Aşk Sözleri, Madame De Scudery’in Sevmek İle İlgili Sözleri, Madame De Scudery’in En Güzel Sözleri.

Fransa’nın kuzeybatısında bulunan Le Havre kentinden 15 Kasım 1607 yılında dünyaya gelen Madeleine de Scudéry Fransız Edebiyatı’nın ünlü kadın yazarlarındandır.

Aşka ve sevgiye dair birçok söz söylenmiştir. Sevmeyi sevilmeyi tanımlayan birçok güzel sayısız sözler söylenmiştir. Fransız kadın yazar Madame De Scudery’in twitter ve facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan ‘’ Aşk öyle bir şeydir ki nereden geldiği, nasıl geldiği ve ne olduğu bilinmez.’’ ve ‘’ İnsan sevmeye başladı mı, yaşamaya da başlar.’’ sözleri aşkı ve sevgiyi çok güzel tanımlamaktadır.Madame De Scudery resim sozler

Aşka dair ‘’ İnsan sevmeye başladı mı, yaşamaya da başlar.’’ sözünün sahibi Fransız düşünür ve yazar Madame De Scudery’in sözleri:

İnsan sevmeye başladı mı, yaşamaya da başlar.

Aşk öyle bir şeydir ki nereden geldiği, nasıl geldiği ve ne olduğu bilinmez.

2.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺