M Treni-Patti Smith

M Treni Kitabının Yazarı Kimdir, Patti Smith’in M Treni Kitabına Yapılan Yorumlar, Patti Smith’in M Treni Kitabının Konusu, Patti Smith’in M Treni Kitabının Özeti, Patti Smith’in M Treni Kitabı Kaç Sayfa, Patti Smith’in M Treni Kitabından Sözler, Patti Smith’in M Treni Kitabı Hakkında.

Patti Smith’in M Treni kitabı Domingo Yayınevi’nden çıktı.

Domingo Yayınevi tarafından Türkiye’de 2015 yılında yayımlanan Patti Smith’in M Treni kitabının Türkçe çevirisini Seda Ersavcı yapmıştır.

Seda Ersavcı’nın Türkçe çevirisini yaptığı Patti Smith’in M Treni kitabı 280 sayfadan oluşmaktadır.

Patti Smith’in M Treni kitabından alıntılar:

Oğlan büyüdü, baba öldü, kız benden uzun, kötü bir rüyadan dolayı ağlıyor. Lütfen sonsuza dek kalın, diyorum tanıdığım şeylere. Gitmeyin. Büyümeyin.

Çoluk Çocuk ile bizi fena halde hazırlıksız yakalayan Patti Smith, “hayatımın yol haritası” olarak tanımladığı M Treni’nde zihninin derinliklerine doğru bir tren yolculuğuna çıkıyor.

Patti Smith anılarını, hayal dünyasını, bir bardak koyu kahveden ya da bir Murakami satırından aldığı hazzı bir araya toplayıp kelimelerle tutturuyor. “Kaybedip bir daha bulamadıkları”nın yerini yine kelimelerle dolduruyor. “O gamsız balona, dünyaya inanıyorum” diyen koca ruhlu bir sanatçının hayata yazdığı bir aşk notu M Treni.M Treni kitap Patti Smith

Harika şarkı sözleri yazmak bir şey, M Treni gibi bir kitap yazmak ise bambaşka bir şey. Bundan sonra yapacaklarını saymazsak M Treni, Patti Smith’in yarattığı en iyi şey. The Nation

Patti Smith bizim için yaşıyor, yazıyor ve söylüyor. Washington Post

Okuduğum en sıra dışı, en nefes kesici kitap. Maria Popova, Brain Pickings

3.17/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.