Liam Hemsworth Kimdir Sözleri

Avustralyalı Sinema Dizi Oyuncusu Liam Hemsworth’in Hayatı, Sözleri

Liam Hemsworth Kimdir?

Liam Hemsworth 13 Ocak 1990 taihinde  Avustralya’nın Melbourne şehrinde doğdu.

Liam Hemsworth’un Chris Hemsworth ve Luke Hemsworth adında iki abisi vardır. Liam Hemsworth’un abileri de sinema ve dizi oyuncusudur.

Liam Hemsworth ailesi birlikte ailesi Phillip Island’a taşındı. Phillip Island’a taşındıkları zaman Liam Hemsworth sekiz yaşında idi. 2009 yılında ise Liam Hemsworth kariyer hedefleri için Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti.

Liam Hemsworth oyunculuk seçmelerine katıldığında 16 yaşında idi. Liam Hemsworth 2007 yılında şov programlarına katılmaya başladı. Aynı yıl Neighbour dizisinin çekimlerinde yer aldı.

Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi olma unvanını elinde tutan Neighbours dizisinde Josh Taylor karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Özgün adı The Expendables 2 olan Cehennem Melekleri 2 filminde Billy The Kid karakterini canlandırdı.

Liam Hemsworth ve Miley Cyrus

2012 yılında oyuncu Miley Cyrus ile nişanlanmış fakat sonra çeşitli sebeplerle ayrılmışlardır. Daha sonra 2016 yılında tekrar Liam Hemsworth ve Miley Cyrus birlikteliği başlamıştır.

Liam Hemsworth’un Boyu Kaç Metredir?

Liam Hemsworth’un boyu 191 cm’dir.

Liam Hemsworth’un Oynadığı Filmler ve Diziler:

Cehennem Melekleri 2

Açlık Oyunları

Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

Düşlerin Terzisi

Kehanet

Paranoya

Okyanusta Av

Neighbours

Liam Hemsworth’un sözleri:

Bir rolüm için kilo almam ya da kilo vermem gerekiyor ise eski zamanlarda yapılan bir diyeti yapıyorum et, sebze, meyve yiyorum.

Biz kardeşiz ve her zaman aramızda bir rekabet vardır, ama bu iyi bir şey, bu bizi zorluyor ve birimizin bir şeyler yapmasından her zaman mutluyuz. Oyuncu olan kardeşleri ile ilgili olarak söylediği sözler.liam-hemsworth-kimdir

Thor bir tanrı. Silahın ne kadar büyük olursa olsun tanrıya vuramazsın.

Mutlu ol, pozitif ol, eğlen. Bu nitelikte olan insanlar çok daha iyidirler.

Hazır yiyecekler asla yemem. Tabi miktarına bağlı birazda. Ayrıca eğer New York’da isem orda sadece pepperoni pizzası yerim. Yani orda sadece onu düşünüyorum.

Benim tarzım çok değişken. Bir gün çok havalı bir şey giyerim ama ertesi gün de bir evsiz gibi görünebilirim. Çoğunlukla tişört ve kot pantolonlarla aram iyidir.

2.58/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.