Leonardo DiCaprio Sözleri

Tam adı Leonardo Wilhelm DiCaprio olan birçok defa Akademi Ödülleri yani Oscar Ödülleri adayı gösterilmiş Amerikalı sinema oyuncusu Leonardo DiCaprio’nun sözleri:

The Revenant filmi benzersiz bir sinema deneyimidir.

Titanik sonrası beklenmeyen şöhret beni mahvetti. Altında ezildim. Kendimi bir b.k sandım. İnsanları çok kırdım. Aileme, yakınlarıma posta koydum. Psikolojik travma geçirdim. Küfürbazdım, kavgacıydım, yalancıydım, pisliktim. Çok şükür o günler geride kaldı. Titanik ile barışık değilim.

Ben Lenny Williams adını sevmiş ve bu takma adı düşünüştüm. Ama babam izin vermedi. Çok kızdı. İyi ki vermemiş. Bana gerçek İtalyan adım şans getirdi. Sinemaya adım atarken adını değiştirmek istemesi ile ilgili.

Benim annem yürüyen bir mucize.

Şöhret gitmek istediğiniz yere VIP geçiş gibi.

Bu dünyada hiçbir şey beni sanattan daha fazla etkileyemez.

Çağımızın en acil çevre konularında bilinçlendirme zamankinden daha önemlidir.

Çocukluğum korkunç bir çevrede geçti. Beni çok etkileyen olaylara tanık oldum. Çevrem hayat kadınlarıyla ve uyuşturucu bağımlılarıyla doluydu. Sokaklarda sevişenleri de gördüm, uyuşturucu bağımlılığının insanı nasıl yıkıma sürükleyeceğini de İşte şu yüzden de uyuşturucu kullanmayı hiç düşünmedim.

Çünkü Rusya tarihinde Shakespeare oyunu kalitesinde çok sayıda hikaye var. Tüm bunlar beni bir aktör olarak cezp ediyor. Rusya tarihi ile ilgili daha fazla film olması ile ilgili olarak söylediği söz.

Lenin de canlandırması ilginç bir karakter olurdu. Aynı zamanda Rasputin rolünü de isterdim.Leonardo Di Caprio Sozleri

Putin’le sadece bu muhteşem hayvanların korunması konusunu görüşmüştük. Hiç siyaset konuşmadık.

Rimbaud rolü genç bir aktör için oynamak için en önemli rollerinden biridir. 1995 yapımı özgün adı Total Eclipse olan Tutkunun Şairleri filminde Leonardo DiCaprio’nun canlandırdığı Arthur Rimbaud karakteri ile ilgili olarak.

Rusya tarihi beni hep cezp etmiştir.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.