Leighton Meester Sözleri

Leighton Meester’in Gossip Girl Sözleri, Gossip Girl Dizisi Blair Waldorf’un Sözleri, Surface Dizisi Savannah’ın Sözleri, Leighton Meester’in Söylemiş Olduğu Sözler, Leighton Meester’in Replikleri, Leighton Meester’in Filmleri, Leighton Meester’in Oynadığı Diziler, Leighton Meester’in Yaşı, Leighton Meester’in Ülkesi, Leighton Meester’in Söylediği Sözler.

Bu yazımızda Leighton Meester’in sözlerine yer vereceğiz. Leighton Meester’in sözlerine yer vermeden önce kısaca Leighton Meester kimdir tanıyalım.

Tam adı Leighton Marissa Meester olan sinema oyuncusu Leighton Meester, 9 Nisan 1986 tarihinde Teksas’da doğmuştur. Amerikalı oyuncu. NBC’nin Surface adlı dizisinde Savannah rolü ile tanışmıştır. Daha sonra 24 ve House dizilerinde de rol almıştır. 2006 yılında komedi-korku filmi Drive-Thru’da başrollerden birini aldı. En önemli rollerinden biri olan Gossip Girl dizisinde Blair Waldorf karakterini canlandırmaktadır.

Amerikalı oyuncu Leighton Meester’in sözleri:Leighton Meester Sozleri

Arkadaşlarım Gossip Girl dizisinin önce evsiz biri gibi giyindiğimi söylüyor.

Geldiğim yerde bir ayrıcalığım ya da önceliğim yoktu. Hiç bir şey bana altın tabakta sunulmadı. Yani nereden geldiğinizin bir önemi yok. İyi işler başarabilirsiniz.

2.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺