Kylie Jenner Sözleri

Kim Kardashian’ın Üvey Kardeşi ve Kendall Jenner’in Küçük Kardeşi Olan Magazin Dünyasının Ünlü İsimlerinden Kylie Jenner’in Söylediği Sözler.

Bu yazımızda Kylie Jenner’in sözleri paylaşacağız. Kylie Jenner’in röportajlarından, haber sitelerinden alıntı sözlerini paylaşmadan önce öncelikle Kylie Jenner kimdir kısaca tanıyalım.

Tam adı Kylie Kristen Jenner olan KylieJenner10 ağustos 1997 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles şehrinde doğdu. Kardashian ailesinin her zaman magazin dünyasında yer almasından dolayı Kylie Jenner’de küçüklüğünden beri tanınan biriydi.

Bir dönem sevgili olan Amerikalı rapçi Tyga ile Kylie Jenner, magazin dünyasının devamlı ilgi odağı olmuştur. Kylie Jenner’in Amerikalı rapçi Tyga ile olan ilişkileri 2014 yılında başlamış ve 2016 yılında son bulmuştur.

Kylie Jenner’in sözlerini paylaşmadan önce sitemizde Kim Kardashian Sözleri başlığında Kylie Jenner’in üvey kardeşi Kim Kardashian’ın sözlerini ve Kendall Jenner Sözleri başlığında da Kylie Jenner’in ablası Kendall Jenner’in sözlerini bulabilirsiniz.

Kylie Jenner’in sözleri:

Arkadaşları ile buluşmaya gittiğim zaman ağır makyaj yapmam. Ağır makyaj bana göre değil. İnsanlar Instagram hesabımdaki fotoğrafları görünce genellikle beni röportaj veya fotoğraf çekimlerinde sanıyorlar. Makyajımı her zaman profesyonellere bırakırım ve fotoğrafımı çekerim.

Gerçekten parfüm kullanmayı sevmiyorum.

Doğal saç rengim kızıl kahve.

Umarım on yıl içinde bir çocuk sahibi olurum.

Çok ayakkabım ve hiçbiri dolamı sığmıyor.

Instagram fotoğraflarıma bazen silip tekrar yüklüyorum çünkü sürekli kötü yorumlar yapılıyor bende tekrar silip fotoğrafımı tekrar yüklüyorum.Kylie Jenner Sozleri

Lady Gaga takıntım var.

İyi bir rol modeli olmak ve aynı zamanda kendim de olmak istiyorum.

On, on bir, on iki yaşlarında iken medyayla baş edemiyordum. Kızlar büyürken okulda arkadaşlarıyla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Sonra eve gidiyorlar ve sıkıntılarını okulda bırakmış oluyorlar. Kız kardeşlerim bu kadar güzelken ve göz önündeyken ben de en az sevenleri kadar, onlardan nefret edenlerden de nasibimi alıyordum.

2.8/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺