Kuzey Masalı-Zeliha Eren

Zeliha Eren’in Kuzey Masalı Romanın Konusu, Zeliha Eren’in Kuzey Masalı Romanından Alıntılar, Zeliha Eren’in Kuzey Masalı Kitabından Sözler.

Zeliha Eren’in Kuzey Masalı romanı Ephesus Yayınları tarafından yayımlandı. Ephesus Yayınları’ndan çıkan Zeliha Eren’in Kuzey Masalı 574 sayfadır.

Zeliha Eren’in Kuzey Masalı kitabından alıntılar:

Konuşmaktan çok homurdanarak iletişim kuran, Bilişim İstihbarat Servisi’nin yakışıklı ve sert ajanı Kuzey Karaarslan, dünyayı birbirine katan özel bir anahtarın sahibi olan zeki, baş belası ve kızıl kafalı Masal Kılıç ile karşılaştığında başına gelen ilk şey, pembe iç çamaşırlarıydı.

Bunun sadece bir başlangıç olduğunu anlaması ise hiç uzun sürmedi.

Kuzey, hayatı boyunca eline pers gülü renginde oje almamıştı. Bir dakika! Kuzey eline hiç oje almamıştı ki! Ta ki renklerin kitabını yazan, sakar bir belaya kalbini kaptırana dek…

Erkek türüyle sınırlı kalmayıp, son model arabalarından bile kıskandığı Masal için cayır cayır yanarken, dünyayı kurtarmak o kadar da kolay değildi. Operasyonun kilit ismi Masal da onunla aynı kulvarda koşuyordu. Çünkü Kuzey etrafındayken, dibi tutan yemekten farkı kalmıyordu.Kuzey Masali Zeliha Eren

İki zıt kutbun sıfırlı ve birli hikâyesiyle, bilişim dünyasına aşk dolu bir yolculuk yapacaksınız. Kemerlerinizi bağlamayı unutmayın!

Tavsiye: Sakin olmadan okuyun!

Alışılmadık bir macera, hız kesmeyen bir aşk… Satırlarında kaybolacaksınız. Asude

4.16/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.