Kurt Gölü-John Verdon

Polisiye Romanların Ünlü Yazarlarından John Verdon’un Kurt Gölü Romanı Kitapseverlerle Buluştu.

Romanlarında, gizem, polisiye, macera barından Amerikalı yazar John Verdon yazmış olduğu kitaplarla dünya çapında bir üne kavuşmuştur. John Verdon’un romanları birçok farklı dile çevrilmiştir. Romanları çok satan John Verdon, polisiye roman yazarları arasında kendine önemli bir yer bulmuştur. Yayımlanmış olan her romanı büyük beğeni toplamıştır.

Amerikalı polisiye yazarı John Verdon’un yarattığı emekli polis Dave Gurney karakteri Kurt Gölü romanı ile tekrar okurlarla buluştu.

John Verdon’un özgün adı Wolf Lake olan Kurt Gölü romanı 2015 yılında yayımlanmıştır. Ülkemizde ise Türkçe olarak ilk kez 2016 yılında okuyucu ile buluşmuştur.

John Verdon’un Kurt Gölü romanı Türkiye’de Koridor Yayıncılık etiketi ile çıkmıştır. John Verdon’un Kurt Gölü kitabı Türkçe olarak Koridor Yayıncılık tarafından 2016 yılının Ekim ayında yayımlanmıştır.

Koridor Yayıncılık etiketi ile yayımlanan John Verdon’un Kurt Gölü romanının Türkçe çevirisini Ender Nail yapmıştır. Koridor Yayıncılık’tan çıkan John Verdon’un Kurt Gölü kitabının sayfa sayısı 472 sayfadan oluşmaktadır.

John Verdon’un Kurt Gölü kitabından alıntılar:

Gördüğünüz bir kabus, cinayet silahı olarak kullanılabilir mi?

Ülkenin farklı yerlerinde yaşayan dört kişinin tek ortak noktası; aynı rüyayı gördüklerini ve bu rüyada kurt başlı bir hançerle öldürüldüklerini söylemiş olmalarıdır. Dördü de bu ifadelerinden hemen sonra, bilekleri kesilmiş halde bulunur ve yanı başlarında hepsini ölüme götüren kurt başlı bir hançer duruyordur. Onları intihara götüren bu kabuslar mıydı?kurt-golu-john-verdon

Bir anda tüm dikkatler, ürkütücü atmosfere sahip Kurt Gölü diye bilinen yerde, hipnoz terapileri yapan Psikolog Richard Hammond’a yönelir. Her bir kurban ölmeden kısa bir süre önce Hammond ile Kurt Gölü’nde hipnoz terapisi görmüştür.

Kurt Gölü’nün şeytani esrarengizliğinde en az onu tuzağa düşüren kar fırtınası kadar acımasız olan düşmanları, ne pahasına olursa olsun Gurney’i gerçeklerden uzak tutmaya kararlıdırlar. Duygusal açıdan kırılma noktasına gelen Gurney, şimdiye kadarki en korkunç düşmanı ile kendini ölümcül bir oyunun içinde bulur.

2.67/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺