Kürşad Tüzmen Sözleri

Kürşad Tüzmen’in Siyasi Sözleri, Kürşad Tüzmen’in Putin Hakkındaki Sözleri, Kürşad Tüzmen’in Aganigi Naganigi Sözleri, Kürşad Tüzmen’in He Man Sözleri, Kürşad Tüzmen’in Tiger Sözleri, Kürşad Tüzmen’in Siyaset Sözleri.

Eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen’in sözleri:

333 milyar dolar gibi seksi bir rakam bıraktım Türkiye’nin dış ticaretine. Seksi rakamları severim. Aganigi naganigi de benim buluşumdu.

Beynimin freni yok.

Siyasetçi olamadım ki hiçbir zaman. Siyaset, çok severek yapılmalı. Vatandaşa hizmeti seviyorum ama siyaset adına yalan söylemek bende yok.

Yedi sene bakanlık yaptım. 70 sene mi yapacağım? Bırakın da hayatımı yaşayayım.

Dövüş benim sanatım, o zaman görürsünüz. İçimde bir kaplan var. Canı isterse dışarı çıkar, o an ikisi de yerdedir. Kaç dakika sürer? Beş altı dakikada ikisi birden yerde.

Hayır. Çünkü ben vurduğumda insan ölür. Özel yetiştirilmiş olduğum için hesaplı davranmam lazım.Kursad Tuzmen Sozleri

Irak Petrol Bakanı Amir El Raşid de, Putin de bana ‘Dinamo’ dedi. Bir Süpermen, bir He-Man, bir de Tüzmen var. Ben sokaktan geliyorum. Dedem paşa ama ben sokakta yetiştim. Bana ‘külhanbeyi’, ‘kabadayı’ diyebilirsiniz. Yabancılar ‘Tiger’ kaplan derdi. Siz de Kürşad Kaplan diyebilirsiniz. ODTÜ’de lakabım ‘Kemik kıran’dı.

Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler. Deliysem deliyim. Deliliğimi kabul ediyorum. Ama benim ki faydalı delilik. Zekâyla delilik arasında çok ince bir çizgi vardır. Kendime dahi dersem ayıp olur, bunu başkaları söylesin.

Ben ağır bir adam olamam. Ölürken de inşallah böyle olacağım. Ayakta ölürüm, yatakta ölmem. Ya yatayım, ya dikeyim. Yatay olduğum zamanlarda da problemler oluyor, dikey olduğumda da.

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.