Kumarbaz-Jack Bowman

Jack Bowman’ın Polisiye Gerilim Türündeki Kumarbaz Kitabının Konusu, Jack Bowman’ın Kumarbaz Romanı Hakkında.

Jack Bowman’ın Kumarbaz kitabı Panama Yayıncılık’tan çıktı.

Panama Yayıncılık tarafından yayımlanan Jack Bowman’ın Kumarbaz romanının Türkçe çevirisini Tuba Tunçer yapmıştır.

Tuba Tunçer tarafından Türkçe çevirisi yapılan ve 2015 yılında Panama Yayıncılık tarafından yayımlanan Jack Bowman’ın Kumarbaz romanı 480 sayfadır.

Jack Bowman’ın Kumarbaz romanından alıntılar:

Uçak kazalarının sebeplerini araştıran bir adam düşünün… Bu adam aynı zamanda profesyonel bir kumarbaz olsun.

Los Angeles Havaalanı’nda bir Boeing 737’nin pervanesi yerinden fırlayıp önüne geleni parçalara ayırdığında Tom, yanlış zamanda ve yanlış yerde kumar oynamaktadır. Kumarda kaybettiği yetmezmiş gibi, sivri dilinin gazabına uğramış ve müfettişlik görevinden de el çektirilmiştir.

Artık tek istediği bu hayattan kurtulmaktır. Bir gece ansızın kapısı çalınır ve Tom, resmi soruşturmada yer almasa da kendini olayın içinde bulur. Aynı gece ikinci kez kapısı çalındığında, bir kumarbazın hayatı boyunca duyamayacağı bir teklifle karşılaşır.Kumarbaz Jack Bowman

Çok geçmeden yine bir Boeing 737 de aynı nedenle kaza yapar. Bu sayede, dünyanın en popüler yolcu uçağında ciddi bir sorun olduğu su yüzüne çıkar. Her şeyi riske atan Tom Patrick, zamanla ve acımasız katillerle amansız bir mücadeleye girişir.

Gökten kanlı konfetiler gibi insanlar ve uçak parçaları yağmadan, elini çabuk tutmalıdır… Bir de kumarda kazanmalıdır… Yüksek hız ve yüksek risk için kendinizi hazırlayın…

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺