Kötü Kedi Şerafettin Replikleri

Türk Yapımı Animasyon Filmi Kötü Kedi Şerafettin Vizyona Girdi.

Kötü Kedi Şerafettin ya da kısa adıyla Şero’nun çizeri Bülent Üstün’dür. Bülent Üstün, 1996 yılında kaybettiği kedisinin adı Şerafettin’ten ilham alarak Kötü Kedi Şerafettin karakterini yaratmıştır.

Bülent Üstün’ün çizerliğini üstlendiği Kötü Kedi Şerafettin ilk defa 1996 yılında L-Manyak dergisinde daha sonra 2001 yılında Lombak dergisinde hayat buldu.

Bülent Üstün’ün yaratmış olduğu Kötü Kedi Şerafettin karakteri o kadar çok beğenildi ki animasyon filmi olarak Kötü Kedi Şerafettin adı ile sinemaya uyarlandı.

Türk yapımı bir animasyon filmi olan Kötü Kedi Şerafettin 5 Şubat 2016 yılında vizyona girdi.

Türk animasyon filmi Kötü Kedi Şerafettin filminde Kötü Kedi Şerafettin’i Uğur Yücel seslendirmiştir.

Kötü Kedi Şerafettin Karakterleri: Kötü Kedi Şerafettin, Misket, Fare Rıza, Çizer/Adnan, Martı Rıfkı, Ev Sahibi Hasene, Bakkal Şemistan, Muhabbet Tellalı Cemil, Tonguç, Şemistan

Kötü Kedi Şerafettin Animasyon Filminde Kim Kimi Seslendirdi: Kötü Kedi Şerafettin karakterini Uğur Yücel, Misket karakterini Demet Evgar, Fare Rıza karakterini Güven Kıraç, Çizer/Adnan karakterini Okan Yalabık, Martı Rıfkı karakterini Gökçe Özyol, Ev sahibi Hasene karakterini Ayşen Gruda, Bakkal Şemistan karakterini Cezmi Baskın, Muhabbet Tellalı Cemil karakterini Yekta Kopan, Tonguç karakterini Ahmet Mümtaz Taylan, Şemistan karakterini Cezmi Baskın canlandırmıştır.

Kötü Kedi Şerafettin Animasyon Filminin Konusu: Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin en kötüsü, anti-kahraman Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal hazırlığındadırlar.  Fakat evdeki hesap çarşıya uymaz… Zira Şero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düşmanının saldırısına uğrar, hayatında ilk kez aşık olur dahası baba olduğunu öğrenir (tabii ki bunu kabullenmez!). Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan değil, insan gibi düşüneceklerdir!

Kötü Kedi Şerafettin animasyon filmi en güzel replikleri:

İnsan mıyız ulan biz!

Kedilere neden dört ayak üzerine düşen dendiğini biliyor muydun? Yolda düşün bunu.kotu kedi serafettin replikleri

Balık işi benden içkiler sizden.

Abi bir saattir sesleniyorum sana hemen gelmen lazım.

Merhaba canım ben Şerafettin. Sevişelim mi?

En son karı memesi göreli kaç sene oldu!

2.4/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.