Kötü Çocuk 2-Büşra Küçük

Kötü Çocuk Romanın Yazarı Kimdir, Kötü Çocuk Seri Kitapları, Kötü Çocuk Seri Romanları, Kötü Çocuk Kitabının Yazarı, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 Kitabını Oku, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 Wattpad Oku, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 Kitabından Sözler, Kötü Çocuk 2 Kitabından Resimli Kitap Alıntıları, Kötü Çocuk 2 Kitabından Resimli Sözler, Kötü Çocuk 2 Meriç Tuna Sözleri, Kötü Çocuk 2 Kitabı Meriç Tuna Kayla Sözleri, Kötü Çocuk Kayla Askaya Sözleri, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 Kitabının Konusu, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 Kitap Özeti,Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 Baş Belası Oku, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 Kitabının Kapağında Resim Kime Aittir Kimdir, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 Sözleri, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 Kitabından Alıntılar, Büşra Küçük’ün 2 Kötü Çocuk Alıntılar, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk 2 En Güzel Sözleri.

Wattpad’tan yayınladığı Kötü Çocuk romanı ile ünlenen Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk romanın devamı Kötü Çocuk 2 çıktı.

Büşra Küçük‘ün Ephesus Yayınları tarafından yayımlanan Kötü Çocuk 2 romanı 440 sayfadan oluşmaktadır.

Büşra Küçük‘ün Kötü Çocuk 2 kitabından alıntılar:

Siyahın içindeki beyaz noktanın silik hikâyesi.

Kayla ve Meriç’in beklenmedik şekilde başlayan ilişkileri, aile sırlarının ortaya çıkmasıyla daha da derinleşir. Meriç herkesten gizlemeye çalıştığı geçmişinin kapısını Kayla’ya açmıştır ve onun hep yanında olmasını ister.

Meriç kendi aile sorunlarıyla boğuşurken, Kayla’nın onu değiştirdiğine inanıp, iyi ve kötü arasında denge kurmaya çalışır. Kayla ise Meriç’in daha derin bir karanlığa düşmemesi için, ondan ayrılmaya karar verir.kotu cocuk 2 resimli sozleri busra kucuk

Meriç’ten uzaklaştıkça hatalar yapan Kayla’nın hayatında iyi olan tek şey, anne ve babasıyla birlikte yaşayamadıklarını geç de olsa gerçekleştirmesidir. Kaçmaya çalıştıkça daha şiddetli birbirlerine çekilen Siyah ve Beyaz.

Sen tuhaf bir çocuksun, Meriç Tuna… Ve ben seni seviyorum.

3.55/5 (40)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺